2021-07-22T20:52:00+02:00 Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/magdalena-narozna-zalamana-gwiazda-disco-polo-opublikowala-wymowny-wpis-w-siecijpg.jpg

Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!

Redakcja , 22 Lipiec 2021  20:52
Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Magdalena Narożna opublikowała w sieci zdjęcie, które zaniepokoiło jej fanów! Na twarzy artystki disco polo zagościł smutek

Reklama

Artystka disco polo w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie fanów!

Zobacz również: Justyna Lubas – Top Girls pokazała się w skąpym bikini! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie! Fani komplementują wokalistkę 'jedyna w swoim rodzaju'

TRUDNE CHWILE MAGDALENY NAROŻNEJ 

Życie gwiazdy disco polo nie zawsze usłane jest różami. Liczne trasy koncertowe, praca w studiu, czy nagrywanie teledysków bywa wyczerpujące. Czasami pojawia się chwila zwątpienia. 

Magdalena Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Gwiazda wraz ze swoim zespołem Piękni i Młodzi wylansowała mnóstwo hitów, spośród których największą popularnością fanów cieszyły się takie tytuły jak: “Niewiara”, “Kocham się w Tobie”, czy “Ona jest taka cudowna”.

Magdalena Narożna opublikowała w sieci zdjęcie, które zaniepokoiło jej fanów! Na twarzy artystki disco polo zagościł smutek! To naprawdę rzadki widok, gdyż gwiazda Pięknych i Młodych słynie z niezwykle pozytywnego nastawienia do życia! Co się zatem stało?

SMUTEK NA TWARZY WOKALISTKI GRUPY DISCO POLO PIĘKNI I MŁODZI

Okazuje się, że piękna artystka ma po prostu gorszy dzień. Każdemu z nas przytrafia się czasami taki moment, w którym łapie nas chandra. Taka sytuacja przytrafiła się również pięknej wokalistce. 

Reklama

“W życiu przeżywamy wiele radości, ale również smutków. Ja dziś mam ten gorszy dzień”.- napisała Magdalena Narożna

Na szczęście urocza wokalistka w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie fanów! Ich dobre słowo jest najlepszym lekarstwem na każdą depresję!

“Trzymaj się kochana, ściskam. Zawsze po burzy wychodzi Słońce”

“Uśmiechnij się, nie chce żebyś była smutna”

“Będzie dobrze, jak to mówią - uszy do góry”

Wielbiciele artystki mają nadzieję, że smutne chwile w jej życiu szybko miną, i na twarzy Magdaleny znowu zagości uśmiech!

Zobacz również: Niezwykła premiera disco polo! Popularni artyści stworzyli hit, który będzie nuciła cała Polska!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Jak w Bajce (Ti Amo)
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Playboys i Miły Pan pokazali wspólny teledysk 'Ideały' ! Fani disco polo nie mają wątpliwości! To będzie hit tego lata!
  2. Gorące zdjęcia z wakacji wokalistki disco polo! Gwiazda wybrała słoneczną Ibizę! Wygląda przepięknie!
  3. Niezwykła premiera disco polo! Popularni artyści stworzyli hit, który będzie nuciła cała Polska!
  4. Gorąca premiera grupy Iskar! Nowość pt. 'Niepamięć' stanie się wielkim hitem lata?!
  5. Popularny hit uwielbianej grupy disco polo w nowej wersji! To będzie przebój tych wakacji?!
  6. Popularna grupa disco polo Weź nie Pytaj zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami