2016-03-03T18:23:00+01:00 Trailer: Playboys – Zwariowałem (VIDEO) Grupa Playboys, która na rynku muzycznym działa już prawie od trzech lat to twórcy takich przebojów jak „Lejde”, „Nasza noc”, czy „Fajna jest ta dziewczyna”. M https://disco-polo.info/uploads/news/2016/03/playboys-zwariowalem-disco-polo.info_.jpg Disco-Polo.info

Trailer: Playboys – Zwariowałem (VIDEO)


Grupa Playboys, która na rynku muzycznym działa już prawie od trzech lat to twórcy takich przebojów jak „Lejde”, „Nasza noc”, czy „Fajna jest ta dziewczyna”. Miniony czas wystarczył grupie Playboys – współtworzonej przez Kubę Urbańskiego (wokalist...

Autor: Adam Begier, 03 Marzec 2016  18:23
Źródło zdjęć:
Trailer: Playboys – Zwariowałem (VIDEO)
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dawid Narożny numerem jeden w Disco Polo? Zobacz jak łączy wielkie koncerty z kameralnymi uroczystościami!
 2. Topky w Natarciu! Nowy Hit disco polo 'Kto wkurzy Cię jak ja' Rozbija Bank! To najlepsza premiera w tym roku?
 3. "Ja dla Ciebie żyłem" - Gorąca Premiera Od Zespołu Mig!
Reklama

Grupa Playboys, która na rynku muzycznym działa już prawie od trzech lat to twórcy takich przebojów jak „Lejde”, „Nasza noc”, czy „Fajna jest ta dziewczyna”. Miniony czas wystarczył grupie Playboys – współtworzonej przez Kubę Urbańskiego (wokalista), Kubę Kusińskiego (perkusista) oraz Przemka Kordzińskiego (gitarzysta) – żwawo „rozbujać” rynek muzyki disco swoimi produkcjami.

 

Już w piątek 4 marca na łamach naszego portalu pojawi się teledysk do piosenki pt. „Zwariowałem”. Realizacją klipu zajęła się niezawodna na rynku muzycznym ekipa PN Media, na czele której stoi Przemysław Niewęgłowski. W wideo oprócz członków zespołu zobaczymy uroczą Paulinę Mikołajczak znaną z okładki m.in. Playboya oraz Macieja Wrzoska.

 

Jesteście ciekawi jak prezentuje się całość? W oczekiwaniu na premierę zachęcamy Was do obejrzenia naszego wideo, prosto z planu teledysku do piosenki „Zwariowałem”.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Zrobił to?! Tajemnicze spotkanie Sławomira ze znanym producentem wyszło na jaw! Gwiazdor Rock Polo nie spoczywa na laurach!
 2. Nowy Hit Zespołu Impuls "Popraw koronę" Podbija DISCO POLO!
 3. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
 4. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
 5. Tłumy na koncercie Czadomana Gwiazdor disco polo zrobił show w Sokółce!
 6. Top Girls podbijają scenę disco polo nowym hitem „Tylko na mnie”! Posłuchaj jako pierwszy!
 7. "Ja dla Ciebie żyłem" - Gorąca Premiera Od Zespołu Mig!
 8. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie