Reklama
Polecamy


Reklama

Tragiczna wiadomość w świecie disco polo! Śmierć zabrała bardzo ważną osobę!

2020-06-04T20:40:00+02:00 Tragiczna wiadomość w świecie disco polo! Śmierć zabrała bardzo ważną osobę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/tragiczna-wiadomosc-w-swiecie-disco-polo-smierc-zabrala-bardzo-wazna-osobe-1591295154.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Śmierć osoby bliskiej, tworzy w sercu ból, którego nie jesteśmy sobie w stanie nawet wyobrazić, nie doświadczając takiego przeżycia

Reklama

Tragiczne zdarzenia, to zjawiska, które niestety nie omijają branży disco polo. Śmierć osoby bliskiej, tworzy w sercu ból, którego nie jesteśmy sobie w stanie nawet wyobrazić, nie doświadczając takiego przeżycia.

Zobacz również: Przepiękna Paula Karpowicz (Top Girls) w ramionach przystojnego mężczyzny! Wielka miłość w świecie disco polo

Przekonał się o tym Sebastian Zys, występujący w disco polo pod pseudonimem MR. Sebii. Gwiazdor musiał pożegnać się ze swoim ukochanym tatą, od którego otrzymywał ogromne wsparcie i który był muzycznym przewodnikiem Sebastiana, jako że sam również czynnie zajmował się muzyką.

Tomasz Zys był basistą w zespole Red Guitars cover Czerwone Gitary. Mr Sebii opublikował bardzo wzruszający post. Artysta dodał zdjęcie czarnej wstążki i opatrzył je bardzo ckliwym opisem: „Na zawsze pozostaniesz w mej pamięci Tato”.

Silne więzi rodzinne w branży disco, to fenomen ludzi tworzących taneczny gatunek. Tak ogromne przywiązanie na pewno powoduje jednak wielki ból i ogromny żal w związku z utratą najbliższych.

Domyślamy się jedynie, co aktualnie przeżywa jedna z postaci tworząca piękny świat disco polo, zatem przesyłamy słowa serdecznego wsparcia i otuchy w tych niezwykle trudnych chwilach.

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  2. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  3. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.