Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-28T19:15:00+02:00 Tragedia dla gwiazd disco polo. Zmarła jedna z najważniejszych dla nich osób! https://disco-polo.info/uploads/news/tragedia-dla-gwiazd-disco-polo-pozegnali-przyjaciolke-wzruszajacym-wpisemjpg.jpg
Reklama

Tragedia dla gwiazd disco polo. Zmarła jedna z najważniejszych dla nich osób!

Redakcja , 28 Marzec 2021  19:15
Tragedia dla gwiazd disco polo. Zmarła jedna z najważniejszych dla nich osób!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Artyści disco polo w żałobie! Zmarła jedna z najważniejszych dla nich osób

Reklama

Dramatyczne wydarzenia, które odciskają wyraźne piętno na emocjach artystów disco polo, to niezwykła rzadkość. Ich jednak również nie omijają tragiczne momenty, które skłaniają do refleksji i wlewają w serca smutek.

Zobacz również: Wygląda jak bogini! Przepiękna gwiazda disco polo zachwyca w czarnym bikini!

Śmierć bliskiej osoby, to dla każdego potworny cios, ale rana jaką w emocjach artystów disco polo wyryło to uderzenie, będzie goić się nadzwyczaj długo. Marta i Janusz Konopla, czyli znani w branży Yoko & Mirage, we wzruszającym wpisie pożegnali swoją zmarłą przyjaciółkę - Iwonę. Kobieta była bardzo mocno związana ze znanym w disco polo małżeństwem.

Niezwykle bliskie relacje spotęgowały ból po odejściu przyjaciółki Państwa Konopla.

"[*] Dzisiaj mamy najsmutniejszy dzień w naszym wspólnym życiu. Odeszła od nas osoba, którą kochaliśmy z całego serca. Wraz z Iwonką odeszło wiele dobra z tego świata. Jest już go o połowę mniej. Pozostał nam Jacek, któremu składamy najszczersze kondolencje. Jemu i całej rodzinie. To dla nich napisaliśmy piosenkę "Kocham Twoje oczy" żeby mieli coś swojego od nas.

To dla Iwonki i Jacka chcieliśmy zrobić niespodziankę i specjalnie dla nich od serca napisaliśmy piosenkę "Doskonale". Trzymaliśmy ją w tajemnicy. Żebyśmy wysłali ją do Was o dzień wcześniej....może kochana Iwonko zdążyłabyś ją przesłuchać...Niestety słowa "na wszystko jeszcze mamy czas" okazały się błędne Przepraszamy... niewiedzieliśmy, że życie tak się potoczy... Przepraszamy wszystkich za ten wylew prywatności, ale to był ANIOŁ. NIGDY CIĘ IWONKO NIE ZAPOMNIMY!!! " I się spotkamy u raju bramy" ... Marta i Janusz Konopla", napisali artyści na Facebooku.

Składamy kondolencje i wyrazy serdecznego współczucia rodzinie zmarłej oraz wszystkim, którym ta śmierć bezpośrednio sprawiła ogromny ból.

Zobacz również: Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?

Reklama
Zobacz teledysk: MIRAGE & YOKO - Doskonale
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda z branży disco polo kusi w skąpej bieliźnie! Czy fanki mogą jej zazdrościć idealnego ciała?!
  2. Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić!
  3. Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!
  4. Prześliczna gwiazdeczka disco polo w namiętnej odsłonie! Można oszaleć na jej punkcie! Fani OSTRO komentują!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej