2024-03-16T20:36:00+01:00 Znane wokalistki disco polo nagrały NOWOŚĆ dla DOROSŁYCH! 18+ 'Mam Cię dość' to przełom w di Top Girls prezentują 'Mam Cię dość' – hipnotyzujący utwór z niespodzianką! Falset Olgi i teledysk +18 obiecują przełom w disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/top-girls-zachwycaja-w-nowym-utworze-mam-cie-dosc-to-przelom-w-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Znane wokalistki disco polo nagrały NOWOŚĆ dla DOROSŁYCH! 18+ 'Mam Cię dość' to przełom w disco polo?!


Top Girls prezentują 'Mam Cię dość' – hipnotyzujący utwór z niespodzianką! Falset Olgi i teledysk +18 obiecują przełom w disco polo

Autor: Adam Begier, 16 Marzec 2024  20:36
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls
Znane wokalistki disco polo nagrały NOWOŚĆ dla DOROSŁYCH! 18+ 'Mam Cię dość' to przełom w disco polo?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Żona Dawida Narożnego bez skrępowania odsłoniła dekolt! Co za ciało! Fani komentują
 2. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
 3. Kordian rozgrzał Bysinę! Zobacz tłumy szalejące na koncercie króla góralskiego Disco Polo
Reklama

  Disco polo nie przestaje zaskakiwać, a jego gwiazdy nieustannie podbijają serca fanów. Grupa Top Girls, znana ze swojego energetycznego i wpadającego w ucho brzmienia, wkrótce przedstawi światu swój najnowszy singiel – "Mam Cię dość". Ta zapowiedź wywołała niemałe poruszenie w środowisku miłośników gatunku.

  Fenomen Falsetu – Sekret Siły Wokalu Olgi

  Niewątpliwym elementem, który wyróżnia nadchodzącą piosenkę, jest wyjątkowe wykonanie wokalne Olgi. Artystka postanowiła zaskoczyć swoich fanów, śpiewając partię główną falsetem. Falset to technika wokalna, która wymaga nie tylko talentu, ale przede wszystkim intensywnych ćwiczeń i dedykacji. Jak podkreślają eksperci, nauka śpiewu falsetem jest trudna, ale właściwe treningi mogą przynieść zaskakujące efekty, czego dowodzi właśnie Olga z Top Girls. To świadectwo jej artystycznych umiejętności i ciężkiej pracy włożonej w rozwój wokalny.

  Teledysk disco polo, który przekracza granice – Premiera dla dorosłych

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Oprócz niezwykłego wykonania wokalnego, Top Girls szykują kolejną niespodziankę dla swoich fanów. Po raz pierwszy w historii grupy, teledysk do utworu "Mam Cię dość" zostanie wydany z oznaczeniem +18 lat. Decyzja o takim posunięciu może świadczyć o chęci eksplorowania nowych, śmielszych tematów przez zespół, co bez wątpienia wzbudzi ciekawość wśród publiczności. Twórcy zapowiadają, że będzie to wizualnie hipnotyzujące dzieło, którego realizacja zajęła aż 26 godzin. Czy będzie to przełomowy moment w disco polo? Wszystko wskazuje na to, że tak.

  W świecie muzyki, gdzie innowacja i oryginalność są kluczami do sukcesu, Top Girls zdają się wyznaczać nowe standardy. Ich nadchodzący utwór "Mam Cię dość" obiecuje być nie tylko kolejnym hitem na listach przebojów, ale także świadectwem ewolucji i dojrzewania grupy jako artystów. Z niecierpliwością oczekujemy premiery i jesteśmy pewni, że zarówno singiel, jak i towarzyszący mu teledysk, zostaną ciepło przyjęte przez fanów disco polo oraz szerokie grono słuchaczy poszukujących świeżości i oryginalności w muzyce.

  Zobacz również: Maczo zaskakuje fanów: romantyczna ballada 'Moje Serce Tylko Dla Ciebie'! W teledysku wystąpiła jego żona!

  Reklama

  TOP GIRLS – Kłamiesz

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Kordian rozgrzał ostrowieckie Juwenalia! Zobacz, co się działo na scenie
  2. Zenek Martyniuk obiektem drwin?! W sieci pojawiły się MEMY o Królu Disco Polo!
  3. Zespół Czadu w wielkim hicie z lat .90! Zaskakujące brzmienie w nowej wersji!
  4. „Moje Jedyne Marzenie” w nowym wydaniu! Cudowna premiera od Justyny Lubas! Lepsza niż oryginał?
  5. Zenek Martyniuk zaskakuje nowym wyglądem! Żona króla disco polo również zmieniła wizerunek!
  6. Massive z nowością "Szkolna love"! Bądź pierwszy, który go usłyszy! | VIDEO
  7. Klaudia Zielińska gotowa na podbicie lata z hitem 'Jambo'! Posłuchaj nowości!
  8. Polonia Go pokochała?! Dawid Narożny Piękni i Młodzi skradł show w Oberhausen! Tłumy śpiewały z gwiazdą disco polo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie