2023-11-02T15:14:00+01:00 Olga Siemieniecka – Nowa wokalistka zespołu Top Girls! Wiek, mąż, dzieci, doświadczenie muzyczne! Poznajcie Olgę Siemieniecką, nową gwiazdę Top Girls, jej muzyczne korzenie, edukację i pasje. https://disco-polo.info/uploads/news/olga-siemieniecka---nowa-wokalistka-zespolu-top-girls-wiek-maz-dzieci-doswiadczenie-muzycznejpg.jpg Disco-Polo.info

Olga Siemieniecka – Nowa wokalistka zespołu Top Girls! Wiek, mąż, dzieci, doświadczenie muzyczne!


Poznajcie Olgę Siemieniecką, nową gwiazdę Top Girls, jej muzyczne korzenie, edukację i pasje.

Autor: Adam Begier, 02 Listopad 2023  15:14
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Olga Siemieniecka – Nowa wokalistka zespołu Top Girls! Wiek, mąż, dzieci, doświadczenie muzyczne!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Szukasz idealnego prezentu na Dzień Mamy?! Ta składanka to strzał w 10!
 2. Kuba Urbański z Playboys podbija TikToka z córkami! Nic słodszego nie zobaczycie! VIDEO
 3. Największe Hity VIVAT i BOYS: Idealna Składanka na Letnie Wieczory
Reklama

  Disco polo to gatunek muzyczny, który od lat rozgrzewa serca Polaków. Jego barwne melodie i przebojowe rytmy są obecne na weselach, imprezach i w radiowych playlistach. Dziś przedstawiamy postać, która wzbogaciła tę scenę swoim talentem i charyzmą. Poznajcie Olgę Siemieniecką, nową wokalistkę zespołu Top Girls, której droga do świata wielkich scen jest równie fascynująca, co jej głos.

  Ile ma lat Olga Siemieniecka - Top Girls?

  Olga Siemieniecka, choć otoczona blaskiem reflektorów, potrafi zachować wokół swojej osoby aurę tajemniczości. Kiedy pytamy o wiek, z uśmiechem odpowiada: "Nie zdradzę..., a nawet sama czasami zapominam, ile mam lat". Ta odpowiedź może jedynie potęgować ciekawość fanów, ale też pokazuje, że dla prawdziwej pasji i talentu lata to jedynie liczby.

  Skąd pochodzi Olga Siemieniecka - Top Girls?

  Urodziła się w Toruniu, mieście znanym z pierników i Kopernika, ale przede wszystkim – jak się okazuje – z wyjątkowych talentów muzycznych. To właśnie tam Olga stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki.

  Jakie ma doświadczenie muzyczne Olga Siemieniecka - Top Girls?

  Jej muzyczne doświadczenie jest imponujące. Współpraca z zespołami eventowymi, takimi jak TakiBand, finaliści programu Disco Band Weselny Show na Polo TV, to tylko początek listy jej osiągnięć. Siemieniecka współpracowała także z Orkiestrami Wojskowymi z Torunia i Bydgoszczy, a także z Big Bandem 'Pod Dyrekcją' z Torunia.

  Wykształcenie - Olgi Siemienieckiej - Top Girls

  Muzyczne wykształcenie i autorskie utwory Olga Siemieniecka to nie tylko utalentowana wokalistka, ale i wszechstronnie wykształcona muzyk. Jest absolwentką kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na UKW w Bydgoszczy oraz Studiów Podyplomowych z Logopedii na WSB w Toruniu. Wiedzę muzyczną pogłębiała również na studiach w PopAkademie Baden-Württemberg w Mannheim w Niemczech.

  Jej pasja do muzyki znalazła również wyraz w tworzeniu autorskich utworów. "Can't You See", napisany podczas studiów za granicą, oraz "Tak Chciałeś", do którego wykonania zaprosił ją Paweł Szulc, to przykłady jej twórczości, która bez wątpienia znajdzie swoje miejsce w sercach słuchaczy.

  Olga Siemieniecka - Top Girls - Prywatnie

  Miłośniczka psów i techniki wokalnej Olga mieszka w Toruniu, gdzie otacza się miłością swoich dwóch jamników - Poli i Coli. Jest również entuzjastką techniki wokalnej i emisji głosu, co bez wątpienia przekłada się na jej wyjątkowe wykonania muzyczne.

  W jej życiu mottem przewodnim jest „Możesz wszystko!”, co idealnie oddaje ducha nieustępliwości i determinacji, z jaką dąży do realizacji swoich muzycznych marzeń.

  Olga Siemieniecka, z bogatym doświadczeniem i niewyczerpaną pasją do muzyki, jest bez wątpienia skarbem, który Top Girls zyskali w swoich szeregach. Jej obecność na scenie disco polo już teraz zapowiada nowe, ekscytujące rozdziały w historii tego gatunku. Czekamy zatem na więcej muzycznych nowości od tej utalentowanej artystki!

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Olga-Siemieniecka---zdjecia-1.jpg
  Plik Olga-Siemieniecka---zdjecia-6.jpg
  Plik Olga-Siemieniecka---zdjecia-5.jpg
  Plik Olga-Siemieniecka---zdjecia-4.jpg
  Plik Olga-Siemieniecka---zdjecia-3.jpg
  Plik Olga-Siemieniecka---zdjecia-2.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega Premiera: Megi - Wolna! Nowa propozycja muzyczna w klimacie latino i disco
  2. Burza w sieci?! Marcin Miller broni Skolima przed oskarżeniami! Ostra reakcja lidera Boys na atak na króla latino!
  3. Nowa Muzyczna Petarda od Extazy: "Ślicznotka"! Główną bohaterką znana Marianna Schreiber
  4. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
  5. Co za ciało! Roxaok w skąpym bikini: Zobacz gorące zdjęcia z wakacji w Turcji! "Niech ta chwila wiecznie trwa"
  6. Greso w letnim klimacie: Gorąca premiera disco polo "Czego pragnę"
  7. Gorąca premiera zespołu Capella: "Gdzie Ty byłaś" - Disco z rockowym pazurem
  8. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie