Reklama
Polecamy


Reklama

Top Girls opływają w milionach! To właśnie ich piosenki kochają fani disco polo!

2020-05-22T18:00:00+02:00 Top Girls opływają w milionach! To właśnie ich piosenki kochają fani disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/top-girls-oplywaja-w-milionach-1589805187.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama


Ogólna

Top Girls bez wątpienia wiodą prym w świecie disco polo. Wokalistki, Angelika Żmijewska, Justyna Lubas i Paula Karpowicz są utalentowane

Reklama

Piękne wokalistki z zespołu Top Girls obłowiły się w kolejne miliony. Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał. Jeden milion to już sporo, a wyobraźcie sobie sumę, która z punktu matematycznego w zaokrągleniu jest bliska 100 milionom?

Zobacz również: Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!

Top Girls bez wątpienia wiodą prym w świecie disco polo. Wokalistki, Angelika Żmijewska, Justyna Lubas i Paula Karpowicz nie dość, że są bardzo utalentowane, to w dodatku są urodziwe. 

Dziewczyny prezentują się rewelacyjnie zarówno na koncertach, jak i w teledyskach. Być może to jest powód ogromnego zainteresowania ich piosenkami. W końcu liczby nie kłamią, a ich klipy w serwisie YouTube cieszą się niemałymi wyświetleniami.

Idealnym przykładem jest utwór pod tytułem „Jakbyś mnie zechciał”. Teledysk do tej propozycji ma już ponad 65 milionów odsłon. Trudno jest sobie wyobrazić taką liczbę wyświetleń. Niekiedy artyści nie osiągają takich wyników po zliczeniu odtworzeń pod wszystkimi klipami. Dziewczyny uzyskały 65 milionów pod jednym teledyskiem.

Trzeba przyznać, że przeszły same siebie. Być może po pandemii koronawirusa zaskoczą swoich odbiorców zupełnie czymś nowym. Na pewno trudno będzie im przebić sukces utworu pt. „Jakbyś mnie zechciał”. Wokalistki stawiają poprzeczkę bardzo wysoko nie tylko innym wykonawcom, ale i sobie.

Macie swój ulubiony kawałek od Top Girls?

Zobacz również: Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!
  2. Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!
  3. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.