Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-03-14T20:15:00+01:00 Tomasz Niecik u Kuby Wojewódzkiego dziś o 22:30 na TVN | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Tomasz-Niecik-u-Kuby-Wojewódzkiego-dziś-o-22-30-na-TVN.jpg
Reklama

Tomasz Niecik u Kuby Wojewódzkiego dziś o 22:30 na TVN | VIDEO

Redakcja , 14 Marzec 2017  20:15
Tomasz Niecik u Kuby Wojewódzkiego dziś o 22:30 na TVN | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

W najbliższy wtorek najbardziej zwariowana postać w świecie muzyki disco polo pojawi się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Równo o 22:30 na antenie telewizji TVN 14 marca zasiądzie Tomasz Niecik, który będzie gościem Kuby Wojewódzkiego.   ...

Reklama

W najbliższy wtorek najbardziej zwariowana postać w świecie muzyki disco polo pojawi się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Równo o 22:30 na antenie telewizji TVN 14 marca zasiądzie Tomasz Niecik, który będzie gościem Kuby Wojewódzkiego.

 

Niecik w ostatnim czasie jest rozpoznawalną postacią w show biznesie. Jego konflikt z Alanem Anderszem w programie Agent Gwiazdy wzbudza spore zainteresowanie. Tomek to wykorzystuje i w sobotę (11 marca) wypuścił nowy klip do piosenki pt. „Mega Gość”, który cieszy się sporą popularnością.

 

Na kanapie Niecik pojawi się kolejna razy! O czym Panowie będą rozmawiać? Dowiemy się już we wtorek. Drugim gościem Kuby będzie znany prezenter telewizyjny Maciej Orłoś.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!
  2. Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!
  3. Momentami robi się gorąco! Wokalistka disco polo w wyjątkowym, premierowym wydaniu!
  4. Dramat i smutek u Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi)?! Królowa disco polo wyżaliła się fanom!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej