Reklama
Polecamy


Reklama

„Robię to co kocham, robię to co lubię” – przyznał Tomasz Niecik! | VIDEO

2017-05-08T12:26:50+02:00 „Robię to co kocham, robię to co lubię” – przyznał Tomasz Niecik! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/05/Tomasz-Niecik-Discopoland.png

ReklamaReklama


Ogólna

Takiego odcinka jeszcze nie było. Tomasz Niecik postanowił bez ogródek opowiedzieć o branży disco polo, w której czynnie działa jako jeden z najpopularniejszych artystów.   Wokalista swoją karierę rozwinął z pasji, która pozwalała mu się udos...

Reklama

Takiego odcinka jeszcze nie było. Tomasz Niecik postanowił bez ogródek opowiedzieć o branży disco polo, w której czynnie działa jako jeden z najpopularniejszych artystów.

 

Wokalista swoją karierę rozwinął z pasji, która pozwalała mu się udoskonalać. Tomek z miesiąca na miesiąc sukcesywnie rozwijając swoje umiejętności i karierę muzyczną doszedł do szczytu, którego oddech wciąż czuje na plecach. Produkcje jak „Cztery osiemnastki” czy „Chodź Beata” zagwarantowały mu ogromną popularność, owocującą nowymi projektami po dzień dzisiejszy.

 

Skoro widzę, że daje radość ludziom, ludzie przychodzą na koncerty, przybijają piątki, Niecik super (…) to jest to co zawsze chciałem robić. Kocham tą muzykę. Gdzieś tam w sercu ta muzyka gdzieś była z tych młodych lat (…) no to cóż no to wtedy na 100 % poszedlem” – przyznał Tomasz Niecik podczas programu.

 

Wokalista jako gość trzeciego odcinka zdradził kilka smaczków zza kulis swojej pracy. Zobaczcie video!

 

(kliknij na zdjęcie aby uruchomić video)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo bez koszulki! Artysta pokazał swoją umięśnioną klatę!
  2. Dawid Narożny zdradził w spektakularny sposób płeć dziecka! Wokalista disco polo nie kryje szczęścia!
  3. Trzy piekielnie seksowne wokalistki disco polo pokazały klasę na wielkiej scenie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.