Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-19T17:07:00+02:00 To oni znają przepis na sukces w disco polo?! Cudowne małżeństwo z nowością pt. "Chcę byś była o https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/to-oni-znaja-przepis-na-sukces-w-disco-polo-cudowne-malzenstwo-z-nowoscia-pt-chce-bys-byla-obok-1592579274.jpg
Reklama

To oni znają przepis na sukces w disco polo?! Cudowne małżeństwo z nowością pt. "Chcę byś była obok"

Redakcja , 19 Czerwiec 2020  17:07
To oni znają przepis na sukces w disco polo?! Cudowne małżeństwo z nowością pt. "Chcę byś była obok"
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Piękna treść piosenki zakotwicza się w uchu i głowie tak mocno, że ciężko przestać podświadomie nucić melodię.

Reklama

Gwiazdy disco polo nie każą czekać na siebie ani swoją twórczość nawet przez chwilę. Kolejne, niezwykle dopracowane produkcje, trafiają do internetowej otchłani, zachwycając bez reszty najbardziej wymagających widzów.

Zobacz również: Wokalista disco polo zabawił się refrenem! Efekt nowej produkcji jest piorunujący!

Wielcy artyści doskonale wiedzą jak trafić bezpośrednio w gusta fanów. Yoko&Mirage, to duet twórców, o których z pewnością można mówić w kategorii doświadczonych wykonawców. Ich utwory zna i śpiewa cała Polska. Nie oznacza to, że gwiazdy poprzestali na dotychczas osiągniętym sukcesie.

Efektem dążenia do ciągłego rozwoju i tworzenia największych hitów, jest najnowsza propozycja pt. „Chcę byś była obok”. Utwór jak przystało na solidne disco polo, porywa do zabawy i wywołuje taneczne odruchy u każdego słuchacza. Piękna treść piosenki zakotwicza się w uchu i głowie tak mocno, że ciężko przestać podświadomie nucić melodię.

Fani z pewnością docenią ten kawałek i za kilka dni lub tygodni, pod filmem pojawią się milionowe liczby odtworzeń. Z niecierpliwością czekamy na rynkowy rozwój tej premiery.

Jedno natomiast jest pewne...potencjał w utworze jest ogromny i z pewnością ta produkcja podczas najbliższego lata, będzie się liczyć w kategorii hit sezonu 2020.

Zobacz również: Dawid Narożny przeszedł samego siebie! Opadną Wam szczęki!

MIRAGE & YOKO - Chcę byś była obok

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!
  2. Hit disco polo?! Piękna dziewczyna i butelka wina! Czy może być coś lepszego?
  3. Fenomenalny występ Top Girls podczas Sylwestra Marzeń! Wokalistki disco polo pokazały prawdziwą klasę!
  4. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej