Reklama


Reklama

To oni rządzą światem disco polo! Miliony na koncie Freaky Boys!

2019-09-20T15:30:00+02:00 To oni rządzą światem disco polo! Miliony na koncie Freaky Boys! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/to-oni-rzadza-swiatem-disco-polo-miliony-na-koncie-freaky-boys-1568888330.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To coś niesamowitego!

Reklama

Przystojni artyści disco polo z formacji Freaky Boys zrobili milion, żeby móc balować do białego rana!

Zobacz również: Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!

Zespół Freaky Boys jest doskonale znany szerszej publiczności z takich przebojów, jak „Ja będę kochał Cię” , „Co u Ciebie” , „Ona nosi D” , „Nie wiem” , „Chodź jeszcze raz” czy też „Chciałbym się zakochać w Tobie” i oczywiście nie można pominąć utworu zatytułowanego „Do białego rana”.

Wokalista formacji, Krystian Nowak jest niezwykle pozytywny, a jego flow udziela się dosłownie każdemu. Interakcja podczas koncertu, to zdecydowanie atut zespołu, który co weekend jest rozchwytywany przez tłumy fanek. Panowie z Freaky Boys już nieraz pokazali na co ich stać.

Fenomenalne jest to, że nieważne o czym opowiada ich kawałek, bo każdy bez wyjątku przeradza się w hit. Nie tylko fani kochają twórczość przystojnych wykonawców, bo stacje radiowe zabijają się, aby jako pierwsi wyemitować piosenkę Freaky Boys.

Identycznie było z ich najnowszą propozycją pt. „Jak czekolada” piosenkę wielokrotnie można było usłyszeć w największych rozgłośniach.

Ponadto teledysk do utworu doczekał się pierwszego miliona odsłon na YouTube. Panowie tuż przed weekendem mają niemały powód, aby zacząć świętować!

Zobacz również: Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!

Jak obstawiacie, o czym będzie ich najnowsza piosenka?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!
  2. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  3. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.