Reklama


Reklama

To nowy hymn dobrej i mocno zakrapianej imprezy disco polo! Szwagry w niebanalnej produkcji podbijają rynek!

2020-07-13T18:08:00+02:00 To nowy hymn dobrej i mocno zakrapianej imprezy disco polo! Szwagry w niebanalnej produkcji podbijają rynek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/to-nowy-hymn-dobrej-i-mocno-zakrapianej-imprezy-szwagry-w-niebanalnej-produkcji-podbijaja-rynek-1594498149.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Kiedy oni się za coś biorą, wychodzi z tego prawdziwe cudo! Musicie to zobaczyć!

Reklama

Wykonywanie coverów piosenek disco polo to popularne zjawisko - wielu utalentowanych wokalistów i wiele zespołów podejmuje się dokonania swojej interpretacji danej piosenki, zyskując przy tym rzesze nowych odbiorców. Często dostrzegają to oryginalni wykonawcy, udostępniając nagrania na swoich mediach społecznościowych. Ci Artyści, a w zasadzie Artysta i jego szwagier robią to zupełnie inaczej... I wychodzi z tego coś pięknego!

Zobacz również: Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!

Skoro zobaczyliście słowo "szwagier", to nie trudno się domyślić o kogo chodzi, prawda? Szwagier i Antek są w sieci bardzo znani.  Możecie obejrzeć w internecie wiele zabawnych filmów publikowanych przez ten duet. Wiadomo także, że Antek za swój artystyczny pseudonim w świecie disco polo obrał bardzo unikalną ksywkę "Kamis". Zatrzymajmy się zatem na działalności samego Kamisa w świecie muzyki tanecznej.

Wokalista znany jest np. z autorskiego coveru piosenki Loverboya "W aucie się nie jara", którą zatytułował "U szwagra nie zapijaj". W sieci można też odnaleźć ciekawe propozycje od artysty, takie jak "Odejdź w swoją stronę" czy "Mistrz podrywu".

Tym razem Kamis przeszedł samego siebie! W sieci pojawiła się nowa interpretacja znanego utworu disco polo autorstwa Antka (tj. Kamisa) i Szwagra. Mowa o utworze "Nalej mi wody", który został zabawnie przekształcony w pozycję o nazwie "Nalej mi szklanę. To prawdziwe cudo! Oryginalny utwór na YouTube zgarnął już prawie 7 milionów odsłon, a liczba ta stale rośnie!

Sprawdźcie jak Kamis poradził sobie w tej zwariowanej produkcji!

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!
  2. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  3. Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.