Reklama
Polecamy


Reklama

Odważna nowość od znanego zespołu disco polo! To nowy hit na wakacje 2020?!

2020-04-05T10:30:00+02:00 Odważna nowość od znanego zespołu disco polo! To nowy hit na wakacje 2020?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/odwazna-nowosc-od-znanego-zespolu-disco-polo-1585859643.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Do świetnej muzyki dołącza chwytliwy tekst i genialny refren! Ta piosenka to nowy hit muzyki disco polo

Reklama

Gatunek disco polo czasem może się wydawać roztworem nasyconym, ale po każdej premierze okazuje się jak bardzo to stwierdzenie jest mylne.

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

Grupa Dress zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów do mocnego, klubowego brzmienia. Wydawało się, że w tej dyskotekowej manierze nic już nowego nie można zrobić, ale twórcy hitu „Nalej mi wody” przeskoczyli kolejną barierę tworząc utwór „Nigdy nie odchodź”. Piosenka ta, to idealna propozycja dla każdego fana dobrej zabawy i porządnego klubowego brzmienia.

Odpalając utwór, usłyszymy tak melodyjny i porywający bit, ze nawet gdyby w tej piosence nie wydarzyło się nic więcej, to byłoby w porządku. Oczywiście do świetnej muzyki w późniejszej fazie dołącza chwytliwy tekst i genialny refren, a przez cały utwór towarzyszy spójny z tym wszystkim teledysk.

Niedziwne, że przebój od pierwszego dnia premiery podbija serca słuchaczy i zbiera same pozytywne opinie. To doskonała propozycja dla najbardziej wybrednych i krytycznych odbiorców. Jesteśmy przekonani, że tę piosenkę będziemy śpiewać na największych festiwalach disco polo.

Co o tym myślicie?

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  2. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  3. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.