2020-02-26T18:05:00+01:00 To nie żart! Popularna wokalistka disco polo za kierownicą ogromnego tira! Zobaczcie ZDJĘCIA! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/sliczna-wokalistka-disco-polo-usiadzie-za-kierownica-tira-z-naczepa-1582553961.jpg

To nie żart! Popularna wokalistka disco polo za kierownicą ogromnego tira! Zobaczcie ZDJĘCIA!

Redakcja , 26 Luty 2020  18:05
To nie żart! Popularna wokalistka disco polo za kierownicą ogromnego tira! Zobaczcie ZDJĘCIA!
Źródło zdjęć: facebook.com/NaszeMelodieMagazyn

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wokalistka od zawsze lubiła siedzieć na fotelu dla pasażerów. Z czasem przekonała się, że prowadzenie pojazdów sprawia jej radość

Reklama

To nie jest żart! Śliczna wokalistka rozpoczęła już przygotowania, Żeby móc prowadzić takie samochody.– Mój tata ma firmę przewozową, więc można powiedzieć, że miłość do motoryzacji mam we krwi – mówi ze śmiechem artystka.

Zobacz również: Gorąca premiera od zespołu Daj to Głośniej! Gwiazdorzy disco polo stworzyli hit, który wywinduje ich na muzyczny szczyt?!

Aneta Działak podkreśla przy tym, że od zawsze lubiła siedzieć na fotelu dla pasażerów. Z czasem przekonała się, że prowadzenie pojazdów sprawia jej równie dużą przyjemność.

Teraz wokalistka postanowiła zdobyć dodatkowe uprawnienia dla kierowców tirów z naczepą. – Jestem w trakcie kursu na prawo jazdy kategorii C+E.

Gdy tylko go skończę, zapiszę się na egzamin – zdradza piosenkarka, podkreślając, że śpiewanie nigdy nie przestanie być jej pierwszą i najważniejszą pasją. Wokalistka zamierza dać temu wyraz w piosence o kierowcach.

Wiele wskazuje na to, że w klipie do swojego nowego utworu wykorzysta już nowe umiejętności i zobaczymy ją za kierownicą tira!

Zobacz również: Gorąca premiera od popularnego gwiazdora disco polo! Nóżka aż sama chodzi do hitu od Crump

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Radosna nowina w świecie disco polo! Popularny gwiazdor zostanie po raz drugi ojcem! Artysta czeka na syna!
  2. Gorąca premiera grupy Iskar! Nowość pt. 'Niepamięć' stanie się wielkim hitem lata?!
  3. Niezwykła premiera popularnych gwiazdorów disco polo podbija sieć! Mamy nowy hit lata?!
  4. Popularny zespół disco polo stworzył hit wszystkich wesel?! Fani nie mają wątpliwości!
  5. Śliczna gwiazdeczka disco polo pozuje w skąpym bikini na wakacjach! Gorące zdjęcia rozgrzały branżę!
  6. Kuba Urbański - Playboys przekazał wieści o stanie swojego zdrowia po bardzo groźnym wypadku! Fani disco polo wstrzymali oddech!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami