2022-10-08T13:59:00+02:00 To najlepsza grupa taneczna w Polsce - Temptation na wielkiej imprezie disco polo! Zobaczcie materiał zza kul Na scenie moje Tancerki pojawiły się ponad sześćdziesiąt razy - przyznała Olga Nitkowska-Brejnak https://disco-polo.info/uploads/news/najlepsza-grupa-taneczna-w-polsce---temptation-na-wielkiej-imprezie-zobaczcie-material-zza-kulis-jak-wyglada-ich-pracajpg.jpg Disco-Polo.info

To najlepsza grupa taneczna w Polsce - Temptation na wielkiej imprezie disco polo! Zobaczcie materiał zza kulis! | VIDEO


Na scenie moje Tancerki pojawiły się ponad sześćdziesiąt razy - przyznała Olga Nitkowska-Brejnak

Autor: Adam Begier, 08 Październik 2022  13:59
Źródło zdjęć: facebook.com/SalemPromotion
To najlepsza grupa taneczna w Polsce - Temptation na wielkiej imprezie disco polo! Zobaczcie materiał zza kulis! | VIDEO
Wybrane dla Ciebie:
 1. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
 2. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
 3. Bayer Full i Sławomir Świerzyński znów na topie z kultowym hitem "Szła dzieweczka do laseczka"| VIDEO

  Koncert disco polo to nie tylko scena, światła, dźwięk, czy zespół! To również tancerze, którzy urozmaicają występy i robią prawdziwe show na scenie! Zobaczcie jak to wygląda od kulis.

  Zobacz również: Zenek Martyniuk zarabia miliony?! W co inwestuje król Disco Polo? Jego żona kocha torebki!

  W branży disco polo najbardziej popularną i najchętniej zatrudniania grupą taneczną jest Temptation. Za stworzenie jej odpowiada Olga Nitkowska-Brejnak. Urocza blondynka z tatuażami to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w branży disco polo. 

  Olga jest odpowiedzialna za największą grupę tancerzy, którzy pojawiają się na najważniejszych imprezach i w niezliczonych teledyskach największych gwiazd muzyki disco polo.

  Tancerze w disco polo! Jak wygląda ich praca na koncercie! 

  Pod koniec sierpnia grupa taneczna Temptation zadbała o oprawę taneczną na Pożegnaniu Lata w Iłowie. Podczas tej imprezy na scenie pojawiło się mnóstwo gwiazd disco polo m.in. Akcent, Boys, Skolim, Exaited i wielu innych. Olga i jej ekipa przygotowała cudowne choreografie dla zespołów, które pojawiły się w Iłowie.

  Oprócz tego, że widzimy tancerki i tancerzy na scenie to za kulisami dzieje się naprawdę bardzo dużo. Ogromna ilość prób przed koncertem, przygotowanie strojów, zgranie się w czasie podczas samego koncertu tylko wierzchołek góry, którą muszą ogarnąć tancerze i ich szefowa. 

  Oprawa choreograficzna i taneczna tak dużego Festiwalu, to niezwykłe wyzwanie logistyczne i fizyczne. Na scenie moje Tancerki pojawiły się ponad sześćdziesiąt razy. Pracujemy na sali wiele godzin, opracowujemy stroje i choreografie…Zawsze jest nutka stresu i ogrom adrenaliny, a radość z efektów finalnych, wynagradza nam każdą krople potu i bolące mięśnie. Świetnie czuję się po drugiej stronie sceny, to dla mnie niezwykła radość i duma, kiedy widzę jak rozwijają się moje Tancerki i ile są w stanie ogarnąć w tak czasami turbo krótkim czasie. To najpiękniejsza praca, jaką mogłam sobie wymarzyć. Wspaniale, że moja wieloletnia praca , przynosi nam wszystkim taki ogrom możliwości i coraz to nowe i większe wyzwania. Czuję wdzięczność.

  - powiedziała nam Olga Nitkowska-Brejnak

  Zobaczcie na przykładzie dużego koncertu jak wygląda praca Olgi i Jej tancerzy Temptation okiem Salem Design Studio Wyszków. Gorąco polecamy!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Prosto z gór! Gwiazdy disco polo AleSiadło podbijają scenę disco polo nowością "Ze mną bądź". To nowy HIT 2024?
  2. Fani przylecą helikopterem?! Wpis Teresy Werner wywołał lawinę wiadomości w sieci! Co się stało?!
  3. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO
  4. Zespół Massive - gwiazdy polskich wesel rozbijają bank! Zobaczcie to VIDEO!
  5. To najpiękniejsza kobieta w disco? Joanna Narożna w oszałamiającej kreacji! Zobacz, jak żona Dawida Narożnego błyszczy na Instagramie!
  6. "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!
  7. Raider osiąga sukces z nowym teledyskiem "Też Tego Chcesz"!
  8. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie