2021-08-16T15:45:00+02:00 Fani disco polo pogrążeni w rozpaczy! Popularna impreza została odwołana! W sieci pojawiło się oświadcz https://disco-polo.info/uploads/news/fani-disco-polo-pograzeni-w-rozpaczy-popularna-impreza-zostala-odwolana-w-sieci-pojawilo-sie-oswiadczenie-organizatorowjpg.jpg

Fani disco polo pogrążeni w rozpaczy! Popularna impreza została odwołana! W sieci pojawiło się oświadczenie organizatorów!

Redakcja , 16 Sierpień 2021  15:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Fani disco polo pogrążeni w rozpaczy! Popularna impreza została odwołana! W sieci pojawiło się oświadczenie organizatorów!
Źródło zdjęć: boys.art.pl
Reklama

W trosce o zdrowie uczestników imprezy popularne wydarzenie zostało po raz kolejny odwołane! Fani są w szoku! Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama

Organizatorzy zmuszeni byli podjąć niełatwą decyzję! 

Zobacz również: Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!

WIELKA IMPREZA DISCO POLO ODWOŁANA

Spore grono fanów disco polo nie wyobraża sobie końcówki wakacji bez Pożegnania Lata w Iłowie. To impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz letnich wydarzeń muzycznych w Polsce. Podczas kilkugodzinnego koncertu na scenie publiczność podziwia nie tylko największe gwiazdy polskiej muzyki tanecznej, ale także i artystów z zagranicy!

Reklama

Pożegnanie lata w Iłowie to popularna impreza, która od kilkunastu lat odbywała się zawsze w ostatni czwartek sierpnia. Do malowniczo położonej miejscowości w województwie mazowieckim rokrocznie ściągały prawdziwe tłumy żądne doskonałej zabawy w rytmie największych przebojów disco polo. Niestety w ubiegłym roku z powodu pandemii wydarzenie nie doszło do skutku. Czy w tym roku miłośnicy muzyki lekkiej łatwej i przyjemnej będą mieli więcej szczęścia? W sieci pojawiło się oświadczenie organizatorów!

FANI DISCO POLO W SZOKU! 

Sytuacja pandemiczna w Polsce nie jest jeszcze do końca zażegnana, dlatego tegoroczna edycja Pożegnania Lata w Iłowie również się nie odbędzie! Organizatorzy zmuszeni byli podjąć niełatwą decyzję. W trosce o zdrowie uczestników imprezy popularne wydarzenie zostało po raz kolejny odwołane! Fani są w szoku! Tego nikt się nie spodziewał!

Setki tysięcy wielbicieli disco polo po raz kolejny będzie musiało obejść się smakiem. Pożegnanie Lata w Iłowie jest imprezą masową, która cechuje się swoimi prawami. Organizatorzy nie są w stanie zapewnić odpowiedniego bezpieczeństwa uczestników, co może skutkować poważnymi konsekwencjami na przyszłość!

Reklama

Fani disco polo pogrążyli się w rozpaczy! Wielu z nich już pakowało swój plecak, by za parę dni wyruszać w podróż do Iłowa! Firma World Media z bólem serca musiała zrezygnować z organizacji tegorocznej edycji imprezy. Jednak jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to za rok fani disco polo znowu zjawią się w Iłowie, by oklaskiwać swoich ulubieńców!

Zobacz również: Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  2. Gorące zdjecia Magdaleny Narożnej Piękni i Młodzi! Gwiazda disco polo zdjęła ubranie! Internauci zachwyceni!
  3. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  4. Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!
  5. Niezwykła premiera prosto z gór podbija sieć! To kolejny zaskakujący duet w disco polo! Pudzianowski rozłoży wszystkich na łopatki?!
  6. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami