Reklama
Polecamy


Reklama

To musiało się zdarzyć! Popularny wokalista disco polo świętuje!

2020-04-06T07:30:00+02:00 To musiało się zdarzyć! Popularny wokalista disco polo świętuje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/artysta-disco-polo-obchodzi-wielkie-swieto-wyjatkowa-rocznica-1586028411.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo rok od pokazania światu singla, z rozrzewnieniem rozpisuje się o tym wyjątkowym wydarzeniu i nobilituje ten dzień do rangi święta

Reklama

Rok 2019 był przełomowy dla kariery muzycznej Macieja Smolińskiego! Prezenter wybrał się za ocean by zrealizować kilka istotnych projektów. Jego priorytetem było nagranie teledysku do piosenki „Ile bym dał”. Udało się!

Zobacz również: Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!

W Arizonie powstał jeden z najbardziej nowoczesnych klipów wszech czasów. Premiera utworu otworzyła Maćkowi drzwi do wielu koncertów oraz znacznego przyrostu popularności w świecie disco polo!

Nic wiec dziwnego, ze artysta rok od pokazania światu singla, z rozrzewnieniem rozpisuje się o tym wyjątkowym wydarzeniu i nobilituje ten dzień do rangi święta! Warto dodać, że przez rok utwór odtworzono 3 mln razy w serwisie YouTube! To naprawdę duży, ale również w pełni zasłużony sukces ambitnego i pracowitego twórcy!

Z wpisu artysty dowiedzieliśmy się również, że rozpoczęły się prace nad kolejnym utworem. To wiadomość, na którą wszyscy czekaliśmy! Maciej Smoliński to kopalnia ciekawych miejsc do realizacji teledysku...były Stany, była Szkocja...ciekawe jakim miejscem tym razem podbije nasze serca.

A Wy jak myślicie? Gdzie wokalista nagra swój kolejny klip?

Zobacz również: Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!
  2. Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!
  3. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.