Reklama


Reklama

To może być najbardziej spektakularne połączenie w historii disco polo. MiłyPan i Defis razem!

2020-08-11T07:30:00+02:00 To może być najbardziej spektakularne połączenie w historii disco polo. MiłyPan i Defis razem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/to-moze-byc-najbardziej-spektakularne-polaczenie-w-historii-disco-polo-milypan-i-defis-razem-1597091110.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/karoldefis/
Reklama


Życie gwiazd

Będzie duet! Twórcy hitów „Niespotykany kolor oczu”, „Gorące serce” oraz autor „Królowej” i „Małolatek” uderzą z ogromną mocą...

Reklama

Największe gwiazdy disco polo nie ustają w budowaniu swojej jeszcze lepszej pozycji na rynku. Ciągłe dążenie do przekazania fanom gorącej nowości, prowadzi do realizowania najbardziej spektakularnych pomysłów.

Zobacz również: Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!

Tym razem świat disco zszokuje dwóch, niewyobrażalnie popularnych i uwielbianych artystów. Karol Zawrotniak- lider zespołu Defis oraz Piotr Kołaczyński, znany w branży jako Miły Pan. Fotografia tej dwójki obiegła internet i jasno wskazuje na połączenie muzycznych sił obu Panów.

Artyści pozują przy studyjnym mikrofonie, potwierdzając wspólnie realizowany projekt. Będzie duet! Twórcy hitów „Niespotykany kolor oczu”, „Gorące serce” oraz autor „Królowej” i „Małolatek” uderzą z ogromną mocą...co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Nie od dzisiaj obserwujemy zażyłość pomiędzy gwiazdorami, nieśmiało nawet można było pomyśleć o wspólnej produkcji muzycznej, ale tylko najodważniejsi mogli przypuszczać, że do tego trzęsienia ziemi realnie dojdzie.

Nie ma wątpliwości, że utwór wydany przez Piotra i Karola, z urzędu zyska miano hitu, istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że będzie to przebój wszech czasów.

Wy też nie możecie się doczekać?

Zobacz również: Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  2. Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!
  3. Gorąca premiera grupy MIG dostępna! "Nie mów mi nic" stanie się nowym hitem disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.