Reklama
Polecamy


Reklama

To może być najbardziej spektakularne połączenie w historii disco polo. MiłyPan i Defis razem!

2020-08-11T07:30:00+02:00 To może być najbardziej spektakularne połączenie w historii disco polo. MiłyPan i Defis razem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/to-moze-byc-najbardziej-spektakularne-polaczenie-w-historii-disco-polo-milypan-i-defis-razem-1597091110.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/karoldefis/
Reklama


Życie gwiazd

Będzie duet! Twórcy hitów „Niespotykany kolor oczu”, „Gorące serce” oraz autor „Królowej” i „Małolatek” uderzą z ogromną mocą...

Reklama

Największe gwiazdy disco polo nie ustają w budowaniu swojej jeszcze lepszej pozycji na rynku. Ciągłe dążenie do przekazania fanom gorącej nowości, prowadzi do realizowania najbardziej spektakularnych pomysłów.

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Tym razem świat disco zszokuje dwóch, niewyobrażalnie popularnych i uwielbianych artystów. Karol Zawrotniak- lider zespołu Defis oraz Piotr Kołaczyński, znany w branży jako Miły Pan. Fotografia tej dwójki obiegła internet i jasno wskazuje na połączenie muzycznych sił obu Panów.

Artyści pozują przy studyjnym mikrofonie, potwierdzając wspólnie realizowany projekt. Będzie duet! Twórcy hitów „Niespotykany kolor oczu”, „Gorące serce” oraz autor „Królowej” i „Małolatek” uderzą z ogromną mocą...co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Nie od dzisiaj obserwujemy zażyłość pomiędzy gwiazdorami, nieśmiało nawet można było pomyśleć o wspólnej produkcji muzycznej, ale tylko najodważniejsi mogli przypuszczać, że do tego trzęsienia ziemi realnie dojdzie.

Nie ma wątpliwości, że utwór wydany przez Piotra i Karola, z urzędu zyska miano hitu, istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że będzie to przebój wszech czasów.

Wy też nie możecie się doczekać?

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.