Reklama
Polecamy


Reklama

To mogło zakończyć się tragicznie! Wokalistka disco polo pokazała wielkie serce!

2020-05-26T18:00:00+02:00 To mogło zakończyć się tragicznie! Wokalistka disco polo pokazała wielkie serce! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalistka-disco-polo-uratowala-zwierzaka-co-za-postawa-1589727959.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Justyna Lubas
Reklama


Życie gwiazd

Jakim trzeba być człowiekiem - apeluje wokalistka disco polo, która uratowała bezbronne zwierzę przed śmiercią

Reklama

Serca gwiazd disco polo, to nie tylko pompa tłocząca. To przede wszystkim narzędzie, które sprawia, że to wielkoduszni i bezinteresowni ludzie. Na każdym kroku przekonują nas o swoim bezgranicznym oddaniu dla najbardziej potrzebujących i bezbronnych.

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Jak się już niejednokrotnie okazało, beneficjentem dobroci gwiazd disco, są także zwierzęta.

Tym razem otrzymaliśmy jeszcze jeden przykład bezgranicznej miłości do najlepszych przyjaciół człowieka. Justyna Lubas z zespołu Top Girls, wrzuciła na story zdjęcie, które poruszyło serca najbardziej zatwardziałych. Fotografia przedstawia pieska, którego artystka uratowała przed śmiercią.

Czworonóg został bezdusznie pozostawiony przez poprzedniego właściciela i jednocześnie skazany na głodową zagładę. Wokalistka poprzez jeden gest okazała się bezwzględną ratowniczką i obrończynią skrzywdzonych i bezbronnych. Piosenkarka nie kryła również swojego oburzenia na bezwzględność w zachowaniu poprzedniego właściciela.

To przepiękne świadectwo potwierdzające niezwykłą serdeczność i wrażliwość gwiazd disco polo.

Zobacz również: To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!
  2. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!
  3. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.