2020-12-02T15:32:00+01:00 To koniec pewnej ery w disco polo! Gwiazdor opublikował wzruszające pożegnanie. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/12/to-koniec-pewnej-ery-w-disco-polo-gwiazdor-opublikowal-wzruszajace-pozegnanie-1606868106.jpg

To koniec pewnej ery w disco polo! Gwiazdor opublikował wzruszające pożegnanie.

Redakcja , 02 Grudzień 2020  15:32

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
To koniec pewnej ery w disco polo! Gwiazdor opublikował wzruszające pożegnanie.
Źródło zdjęć: instagram.com/jacekmedrala/

Gwiazdor disco polo najpierw zamieścił wpis z potwierdzeniem odejścia, a później kilka fotograficznych wspomnień

Reklama

Coś się kończy, coś zaczyna - te słowa padają bardzo często, kiedy otwieramy nowy etap w życiu. Nikt jednak nawet nie podejrzewał, że branża disco polo poczuje na własnej skórze moc tej sentencji.

Zobacz również: Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!

Szokujące doniesienia zostały oficjalnie potwierdzone. Gwiazdor opublikował pożegnanie. W tanecznym świecie, na przestrzeni wielu lat, pojawiło się mnóstwo osób, które lżej lub mocniej odcisnęły piętno swojego discopolowego istnienia. Artysta, który potwierdził informacje o swoim odejściu, to żywa legenda branży.

Jacek Mędrala, znany prezenter telewizyjny oraz aktor, zakończył współpracę z telewizją Polo Tv. Gwiazdor w instagramowej relacji najpierw zamieścił wpis z potwierdzeniem odejścia ze stanowiska prezentera stacji, a później dodał kilka fotograficznych wspomnień, które uświadamiają, jak długą i wspaniałą historię w telewizji Polo Tv napisał.

„Tak! Potwierdzam! Rozstałem się z @telewizja.polotv [...] Nie żegnam się na zawsze. Mam nadzieję, że z widzami Polo Tv jeszcze będę się widywał”

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi robi karierę na wybiegu! Gwiazda disco polo wygląda jak rasowa modelka?!

Jacek Mędrala to znakomity prowadzący, który po latach pracy stał się twarzą nie tylko stacji, ale całego disco polo. Życzymy powodzenia w dalszej karierze i mamy nadzieję, że nie było to jego ostatnie słowo w popularnym discopolowym kanale.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  2. Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
  3. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  4. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  5. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  6. Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!
  7. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  8. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami