Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-02T15:32:00+01:00 To koniec pewnej ery w disco polo! Gwiazdor opublikował wzruszające pożegnanie. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/12/to-koniec-pewnej-ery-w-disco-polo-gwiazdor-opublikowal-wzruszajace-pozegnanie-1606868106.jpg
Reklama

To koniec pewnej ery w disco polo! Gwiazdor opublikował wzruszające pożegnanie.

Redakcja , 02 Grudzień 2020  15:32
To koniec pewnej ery w disco polo! Gwiazdor opublikował wzruszające pożegnanie.
Źródło zdjęć: instagram.com/jacekmedrala/
Reklama

Gwiazdor disco polo najpierw zamieścił wpis z potwierdzeniem odejścia, a później kilka fotograficznych wspomnień

Reklama

Coś się kończy, coś zaczyna - te słowa padają bardzo często, kiedy otwieramy nowy etap w życiu. Nikt jednak nawet nie podejrzewał, że branża disco polo poczuje na własnej skórze moc tej sentencji.

Zobacz również: Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!

Szokujące doniesienia zostały oficjalnie potwierdzone. Gwiazdor opublikował pożegnanie. W tanecznym świecie, na przestrzeni wielu lat, pojawiło się mnóstwo osób, które lżej lub mocniej odcisnęły piętno swojego discopolowego istnienia. Artysta, który potwierdził informacje o swoim odejściu, to żywa legenda branży.

Jacek Mędrala, znany prezenter telewizyjny oraz aktor, zakończył współpracę z telewizją Polo Tv. Gwiazdor w instagramowej relacji najpierw zamieścił wpis z potwierdzeniem odejścia ze stanowiska prezentera stacji, a później dodał kilka fotograficznych wspomnień, które uświadamiają, jak długą i wspaniałą historię w telewizji Polo Tv napisał.

„Tak! Potwierdzam! Rozstałem się z @telewizja.polotv [...] Nie żegnam się na zawsze. Mam nadzieję, że z widzami Polo Tv jeszcze będę się widywał”

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) u boku najważniejszej kobiety w swoim życiu! Taka miłość zdarza się tylko raz!

Jacek Mędrala to znakomity prowadzący, który po latach pracy stał się twarzą nie tylko stacji, ale całego disco polo. Życzymy powodzenia w dalszej karierze i mamy nadzieję, że nie było to jego ostatnie słowo w popularnym discopolowym kanale.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Co za stylizacja gwiazdeczki disco polo. Ponętny biust wylewa się spod skąpej bluzki!
  2. Gwiazda disco polo w sensualnej sesji. Jej nagie ciało doskonale prezentuje się w spienionej kąpieli
  3. Wokalista disco polo pokazał jak dba o sylwetkę nawet w święta!
  4. Wokalista disco polo zabawił się refrenem! Efekt nowej produkcji jest piorunujący!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej