2020-01-20T19:54:00+01:00 To już pewne! Uwielbiany wokalista disco polo poprowadzi relację z Telekamer 2020! Zobaczcie kto! Doskonałe wiadomości trafiły do sieci! To już jest pewne! Jeden z uwielbianych wokalistów muzyki disco polo poprowadzi relację z Telekamer 2020 https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/to-juz-pewne-uwielbiany-wokalista-disco-polo-poprowadzi-relacje-z-telekamer-2020-zobaczcie-kto-1579546439.png Disco-Polo.info

To już pewne! Uwielbiany wokalista disco polo poprowadzi relację z Telekamer 2020! Zobaczcie kto!


Autor: Goliat, 20 Styczeń 2020  19:54
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Doskonałe wiadomości trafiły do sieci! To już jest pewne! Jeden z uwielbianych wokalistów muzyki disco polo poprowadzi relację z Telekamer 2020

To już pewne! Uwielbiany wokalista disco polo poprowadzi relację z Telekamer 2020! Zobaczcie kto!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Hellfield i Divix CrackHouse prezentują „Ale Ale” – gorący numer z hiszpańskim klimatem!
  2. „Od zera do setki” to nowy etap duetu XOXO – Natalia i Olga po odejściu nie zwalniają tempa
  3. Disco polo na dożynkach w Dobropolu Gryfińskim. Kassada, B-QLL, Endrju i Blue-Box zagrają dla mieszkańców
Reklama

Tegoroczną galę wręczenia Telekamer „Tele Tygodnia” pokaże Telewizja Puls. Uroczystość poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a komentować będą Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Zespół Mejk z letnią nowością „Zabujana”. Zobacz przedpremierę!

Specjalną relację z czerwonego dywanu poprowadzi Patryk Janas, którego widzowie TV Puls pokochali za rolę Dawidka w serialu „Rodzinny interes”! Emisja relacji w TV Puls.Patryk Janas to prezenter telewizyjny, aktor, lider i wokalista formacji disco polo - Deep Dance. 

Ostatnie single wydane przez Deep Dance to "Niedostępna" oraz "Sobota"

Wyniki Plebiscytu i fotorelacja z gali zostaną opublikowane w 7. wydaniu „Tele Tygodnia” (w sprzedaży od 10 lutego 2020 r.).  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Formacja Sado z zaskakującą nowością! Premiera „Ten czas” już dostępna! Internauci komentują „Miazga„

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 20 Styczeń 2020  19:54

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Marta Konopla zaskoczyła fanów zdjęciem w shortach! Takiej stylizacji jeszcze nie było
  2. Nowa wersja „Dawaj do tańca” już online! Skolim i Kotolga w tanecznym uderzeniu od DANCE 2 DISCO
  3. Cola z nowym singlem „Królowa Wsi” – Zobacz przedpremierę!
  4. Ile zarabiają gwiazdy disco polo?
  5. „Za Góralem Chodzę” zespołu Kogiel Mogiel zaskakuje emocjami i góralskim klimatem
  6. Czy to najpiękniejsza gwiazda disco polo? Zmysłowa Iness zachwyca w zwiewnej stylizacji
  7. „Dawaj do tańca” nadchodzi! Skolim z nowością! Posłuchaj jako pierwszy!
  8. Czy Kordian zrobił to lepiej? Jego wersja wielkiego hitu Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty” robi wrażenie!
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły