2020-01-20T19:54:00+01:00 To już pewne! Uwielbiany wokalista disco polo poprowadzi relację z Telekamer 2020! Zobaczcie kto! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/to-juz-pewne-uwielbiany-wokalista-disco-polo-poprowadzi-relacje-z-telekamer-2020-zobaczcie-kto-1579546439.png

To już pewne! Uwielbiany wokalista disco polo poprowadzi relację z Telekamer 2020! Zobaczcie kto!

Redakcja , 20 Styczeń 2020  19:54

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
To już pewne! Uwielbiany wokalista disco polo poprowadzi relację z Telekamer 2020! Zobaczcie kto!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Doskonałe wiadomości trafiły do sieci! To już jest pewne! Jeden z uwielbianych wokalistów muzyki disco polo poprowadzi relację z Telekamer 2020

Reklama

Tegoroczną galę wręczenia Telekamer „Tele Tygodnia” pokaże Telewizja Puls. Uroczystość poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a komentować będą Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka.

Zobacz również: Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!

Specjalną relację z czerwonego dywanu poprowadzi Patryk Janas, którego widzowie TV Puls pokochali za rolę Dawidka w serialu „Rodzinny interes”! Emisja relacji w TV Puls.Patryk Janas to prezenter telewizyjny, aktor, lider i wokalista formacji disco polo - Deep Dance. 

Ostatnie single wydane przez Deep Dance to "Niedostępna" oraz "Sobota"

Wyniki Plebiscytu i fotorelacja z gali zostaną opublikowane w 7. wydaniu „Tele Tygodnia” (w sprzedaży od 10 lutego 2020 r.).  

Zobacz również: To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  2. Śliczna wokalistka disco polo pozuje w skąpym bikini na plaży! Jej perfekcyjne ciało zachwyciło dosłownie wszystkich!
  3. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  4. Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!
  5. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  6. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami