Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-09-22T13:00:00+02:00 To jest nowy hit disco polo?! Nowość grupy Red Queen trafiła właśnie do sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/to-jest-nowy-hit-disco-polo-nowosc-grupy-red-queen-trafila-wlasnie-do-sieci-1568928602.png
Reklama

To jest nowy hit disco polo?! Nowość grupy Red Queen trafiła właśnie do sieci!

Redakcja , 22 Wrzesień 2019  13:00
To jest nowy hit disco polo?! Nowość grupy Red Queen trafiła właśnie do sieci!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Fala komentarzy zalała internet. Wszystko wskazuje na to, że na rynku muzycznym pojawił się nowy pretendent na przebój disco polo

Reklama

Koniec sierpnia okazał się być dla wielu zespołów bardzo pracowity. To właśnie w tym czasie gwiazdy disco polo podjęły się wielu nowych przedsięwzięć, w tym realizacji nowych produkcji. W gronie zapracowanych gwiazd znalazła się również formacja Red Queen! Do sieci trafiła właśnie ich nowa produkcja! 

Zobacz również: Półnaga gwiazda disco polo kusi pięknym ciałem na kuchennym blacie! Uwaga! Dla ludzi o mocnych nerwach!!

No to odpalamy! - napisał zespół Red Queen. Grupa po kilku miesiącach od ostatniej premiery udostępnił swoim fanom kolejną nowość. Jest nią produkcja pt. "Dla Ciebie", do której teledysk zrealizowany został już pod koniec wakacji.

Przy realizacji nowego teledysku formacja Red Queen nawiązała współpracę z Aeroklubem Pomorskim i grupą taneczną Divine Dance Centre. To właśnie ich umiejętności uświetniły nową produkcję grupy disco polo, która od kilku miesięcy nieprzerwanie podbija rynek muzyczny.

"Fajna kompozycja ,fajny aranż,fajny wokal = fajna piosenka", "Bardzo dobra produkcja :) jest taneczna i dobrze się przy niej można pobawić :) Fajny utworek, który od pierwszego dźwięku porywa do zabawy ;) Teledysk na wysokim poziomie,radosny klimat, świetne ujęcia ;) Brawo! Polecam znajomym ", "Będzie Hit !!! ​" komentują internauci nowość zespołu Red Queen

Zobacz również: Piersi gwiazdy disco polo skradły show całej publikacji. Zdjęcie rozpala zmysły fanów.

KONKURS DLA FANÓW DISCO POLO!

Wraz z premierą grupa Red Queen udostępniła na swoim panpage'u konkurs, w którym do wygrania są m.in. ich krążki. Szczegóły poniżej: Do wygrania nowe single oraz koszulki - wystarczy, że udostępnisz klip na swojej tablicy (pamiętaj aby post był publiczny!) i dodasz komentarz!

 Udostępnij
✅ Dodaj komentarz pod klipem na YT
 Dodaj komentarz pod postem - GOTOWE

Konkurs trwa do 18.10!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!
  2. Wspaniała produkcja disco polo trafiła do sieci! Jest spora szansa na podbicie rynku!
  3. Gwiazdy disco polo o życiu na wsi! Pan Rolnik podbije rynek muzyczny?!
  4. To najpiękniejsza kobieta ze świata disco polo?! Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca swoim cudownym ciałem i stylizacjami!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej