2020-05-08T07:30:00+02:00 To auto kosztuje majątek! Magda Narożna zachwycona nowym samochodem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/to-auto-kosztuje-majatek-ta-gwiazda-disco-polo-moze-sobie-pozwolic-magda-narozna-z-super-fura-1588882527.jpg

To auto kosztuje majątek! Magda Narożna zachwycona nowym samochodem!

Redakcja , 08 Maj 2020  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
To auto kosztuje majątek! Magda Narożna zachwycona nowym samochodem!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama

Wokalistka pod względem finansowym radzi sobie doskonale, piękny dom, kosztowne gadżety i drogie wakacje. Magda Narożna zawdzięcza to swojej pracy

Reklama

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wyglądają portfele gwiazd disco polo. Chociaż ciężko mówić o konkretnych kwotach, to niejednokrotnie wyliczano już milionowe, roczne dochody niektórym artystom.

Zobacz również: Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!

Do tej zamożnej grupy z pewnością należy liderka zespołu Piękni i Młodzi. Wokalistka pod względem finansowym radzi sobie doskonale, piękny dom, kosztowne gadżety i drogie wakacje. Gwiazda to wszystko zawdzięcza swojemu niepodważalnemu talentowi i wielkim przebojom.

Magda Narożna tym razem miała okazję doświadczyć kolejnego luksusu. Przejażdżka wyjątkowo drogim i ekskluzywnym autem ulicami Warszawy wraz ze swoim ukochanym, to coś co chciałaby przeżyć każda kobieta.

I choć artystka na co dzień jest w posiadaniu świetnego samochodu, to jazda testowa Lexusem RCF, którego wartość rynkowa oscyluje w granicach 500 tyś zł, musiała sprawić jeszcze więcej przyjemności. My na szczęście otrzymaliśmy cenny reportaż zdjęciowy z tej wyjątkowej podróży.

Para bawiła się bardzo dobrze, więc życzymy więcej okazji do wspólnych wypadów.

Zobacz również: Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wygląda jak piękny Anioł! Śliczna gwiazda disco polo cała w bieli!
  2. Dawid Narożny na planie nowego teledysku! Ta jesień należeć będzie do popularnego gwiazdora disco polo!
  3. Największe hity zespołu Extazy w pigułce! Do sieci trafiła niezwykła składanka disco polo!
  4. Romantyczna premiera gwiazdora śląskich szlagierów podbija serca fanów! To murowany hit wszystkich zakochanych par?!
  5. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  6. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  7. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  8. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami