2015-05-25T15:07:00+02:00 Tłumy na majówce w Stężycy https://disco-polo.info/uploads/news/2015/05/IMG_2166.jpg

Tłumy na majówce w Stężycy

Redakcja , 25 Maj 2015  15:07
Tłumy na majówce w Stężycy
Źródło zdjęć:

Przebojowa majówka w Stężycy stała się dosłownie najbardziej przebojową imprezą w regionie. Kaszuby, choć nieco zapomniane i niestety omijane przez turystów udowodniły, że są nieoszlifowanym diamentem dla organizatorów oraz odbiorców muzyki przyje...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Przebojowa majówka w Stężycy stała się dosłownie najbardziej przebojową imprezą w regionie. Kaszuby, choć nieco zapomniane i niestety omijane przez turystów udowodniły, że są nieoszlifowanym diamentem dla organizatorów oraz odbiorców muzyki przyjemnej.

 

Tego wieczoru w Nadraduńskim Centrum Turystyki i Rekreacji rozbrzmiały największe przeboje gwiazd muzyki disco. Na scenie amfiteatru zaprezentowali się: Maxx Dance, Milano, Basta, Mig, After Party, Classic, Weekend oraz Top One. Czołowi przedstawiciele gatunku disco & dance przyciągnęli pod scenę kilkudziesięciotysięczny tłum fanów i sympatyków dobrej zabawy. Impreza trwała do późnych godzin nocnych i z pewnością zyskała miano wydarzenia wielkiego formatu.

 

„Na co dzień nie słucham disco polo, ale ta impreza przebiła wszystkie”, „Mimo chłodu jest super. Dawno nie bawiliśmy się tak dobrze. Takie imprezy mogłyby być tutaj co roku” – komentowali – pytani przez nas ‚jak się bawią’ – napotkani uczestnicy majówki .

 

Redakcja portalu disco-polo.info miała przyjemność uczestniczenia w wydarzeniu. Jako patronat medialny przygotowaliśmy dla Was relację wideo, wywiady oraz relację fotograficzną. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni atmosferą panującą podczas Przebojowej Majówki w Stężycy, którą uważamy za jedno z czołowych wydarzeń tego roku.

 

page

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Hitowy utwór disco polo doczekał się nowej wersji! Klubowa odsłona przeboju 'Jeszcze raz' ma szansę przebić oryginał?!
  2. Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'
  3. Zdolny gwiazdor disco polo nagrał utwór o teściowej! Przebojowy kawałek podbija sieć!
  4. Fanka disco polo popłakała się przez znany zespół! Wokaliści zespołu Vivat nie mają sobie nic do zarzucenia - zobaczcie NOWOŚĆ!
  5. Gorące zdjęcia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda odsłonił biust!
  6. Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!
  7. Seksowna gwiazda zespołu disco polo Szpilki przyłapana na sali tanecznej! Artystka zachwyca idealnym ciałem!
  8. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami