2021-11-11T09:30:00+01:00 Tłumy na koncercie zespołu Top Girls w stolicy! Śliczne gwiazdy disco polo zrobiły w Warszawie niezapomnia https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-zespolu-top-girls-w-stolicy-sliczne-gwiazdy-disco-polo-zrobily-niezapomniane-showjpg.jpg

Tłumy na koncercie zespołu Top Girls w stolicy! Śliczne gwiazdy disco polo zrobiły w Warszawie niezapomniane show!

Redakcja , 11 Listopad 2021  09:30
Tłumy na koncercie zespołu Top Girls w stolicy! Śliczne gwiazdy disco polo zrobiły w Warszawie niezapomniane show!
Źródło zdjęć: facebook.com/ExplosionClubWarszawa

Wokalistki Top Girls ubrane w kolorowe sukienki jak zawsze dały z siebie sto procent swoich możliwości! W trakcie występu scena


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Publiczność warszawskiego klubu ani przez chwilę nie stała w miejscu. Wszyscy jak jeden mąż zgodnie pląsali w rytm największych hitów utalentowanych artystek disco polo!

Zobacz również: Wyjątkowy koncert popularnego girlsbandu 'Szpilki' w jednym z klubów muzycznych. Wokalistki disco polo skradły show!

Zespół Top Girls przeszedł niedawno ogromną metamorfozę. Z formacją pożegnały się dwie wokalistki, które tworzyły grupę od początku jej istnienia. Jak wiadomo życie nie znosi próżni, dlatego w szybkim tempie do zespołu zostały powołane dwie nowe piękności, które wraz z Justyną Lubas kontynuują swoje muzyczne dzieło!

Reklama

Top Girls to jeden z najpopularniejszych girlsbandów w disco polo. Tworzą go trzy urocze artystki, które tworzenie wielkich hitów opanowały już do perfekcji. Kawałki takie jak: “To skomplikowane”, “Mleczko”, czy “Jakbyś mnie zechciał” grupy Top Girls przez długi czas nie schodziły z pierwszych miejsc wielu list przebojów!

Uwielbiane trio disco polo w nowym składzie nagrało już kilka piosenek, które szybko zyskały uznanie fanów. Justyna, Natalia i Katarzyna ruszyły w Polskę, by promować swój materiał. Koncerty ślicznych wokalistek to niezapomniane show, które zostaje w pamięci na długie lata!

W sieci pojawiła się obszerna wideo relacja z koncertu zespołu Top Girls, który kilka dni temu odbył się w warszawskim klubie Explosion. Na filmie widać rozentuzjazmowane tłumy fanów, które tego wieczoru rzuciły wszystko, by móc zobaczyć ukochane idolki na żywo!

Cudowne artystki disco polo nie zawiodły nikogo. Dziewczyny ubrane w kolorowe sukienki jak zawsze dały z siebie sto procent swoich możliwości! W trakcie występu scena pod artystkami prawie zapłonęła! Wokalistki mają w sobie tyle energii, że mogłyby nią obdzielić połowę Warszawy!

Reklama

Publiczność popularnego klubu ani przez chwilę nie stała w miejscu. Wszyscy jak jeden mąż zgodnie pląsali w rytm największych hitów utalentowanych artystek disco polo!

Zobacz również: SZOK?! Wokalista disco polo szczerze o swojej wierze i rodzinie 'jestem ... inny niż wszyscy celebryci' Internauci komentują wpis!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: TOP GIRLS - EXPLOSION CLUB WARSZAWA 6.11.2021
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Wyjątkowa nagroda w rękach popularnego gwiazdora disco polo 'To nasz wspólny sukces'
  2. To najlepsza premiera disco polo tego roku? Utwór grupy Bayera 'Dlaczego Ty' podbija internet!
  3. 'Jest impreza' Wokalista disco polo zdecydował się podbić rynek muzyczny taneczną premierą?! Zobaczcie NOWOŚĆ
  4. Wyjątkowy koncert popularnego girlsbandu 'Szpilki' w jednym z klubów muzycznych. Wokalistki disco polo skradły show!
  5. Znana wokalistka disco polo kusi pięknym ciałem! Internauci pod wrażeniem!
  6. Hitowy album legendarnej gwiazdy disco polo - Marcina Siegieńczuka -dostępny zupełnie za darmo!
  7. Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!
  8. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami