2021-08-14T17:57:00+02:00 Tłumy na koncercie zespołu Piękni i Młodzi! Gwiazdorzy disco polo rozpalili publiczność do czerwoności! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-zespolu-piekni-i-mlodzi-gwiazdorzy-disco-polo-rozpalili-publicznosc-do-czerwonoscijpg.jpg

Tłumy na koncercie zespołu Piękni i Młodzi! Gwiazdorzy disco polo rozpalili publiczność do czerwoności!

Redakcja , 14 Sierpień 2021  17:57

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tłumy na koncercie zespołu Piękni i Młodzi! Gwiazdorzy disco polo rozpalili publiczność do czerwoności!
Źródło zdjęć: instagram.com/piekni.imlodzi.official/
Reklama

Magdalena Narożna wraz ze swoją ekipą zaprezentowała sto procent swoich możliwości. Scena w trakcie jej występu prawie zapłonęła

Reklama

Magdalena Narożna wraz ze swoją ekipą zaprezentowała sto procent swoich możliwości. Scena w trakcie jej występu prawie zapłonęła!

Zobacz również: Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!

MAGDA NAROŻNA Z GRUPĄ PIĘKNI I MŁODZI DAŁA WIELKIE SHOW

Jeśli w Waszej miejscowości pojawi się koncert Pięknych i Młodych, to nie macie ani chwili do stracenia! Koniecznie musicie wziąć udział w tym wydarzeniu, bowiem show, które prezentują artyści zostanie w Waszej pamięci na całe życie!

Piękni i Młodzi to popularny zespół disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Ona jest taka cudowna”, “Ti Amo – jak w bajce”, czy “Kocham się w Tobie”. Artyści weszli w posiadanie magicznego eliksiru, który sprawia, że wszystko czego się dotkną, momentalnie zamienia się w błoto! To niebywały wyczyn!

Reklama

Piękni i Młodzi są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów disco polo. Duża w tym zasługa charyzmatycznej liderki grupy, Magdaleny, której niezwykły wokal zachwyca miliony fanów! Uwielbiani artyści koncertowali ostatnio we Władysławowie. To co działo się pod sceną, przeszło ich najśmielsze oczekiwania!

Piękni i Młodzi udostępnili w swoich mediach społecznościowych kilka filmów, na których widać mocno rozentuzjazmowaną publiczność, która szaleje przy największych hitach zespołu. To był niesamowity koncert. Magdalena Narożna wraz ze swoją ekipą zaprezentowała sto procent swoich możliwości. Scena w trakcie jej występu prawie zapłonęła! 

PIĘKNI I MŁODZI - NOWOŚĆ 'TI AMO - JAK W BAJCE'

Warto dodać, iż od kilku tygodni fani disco polo mogą podziwiać w sieci najnowszy kawałek Pięknych i Młodych, który powstał to utworu “Ti Amo – Jak w bajce”. Niezwykle energetyczna piosenka szybko zyskała przychylność słuchaczy. Kawałek na YouTube zanotował już ponad 4 miliony wyświetleń! Taki sukces nie zdarza się każdemu!

Zobacz również: Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Jak w Bajce (Ti Amo)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  3. Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli
  4. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
  5. Uwielbiani gwiazdorzy disco polo nagrali duet ze słynnym Sławomirem! To jest wydarzenie roku!
  6. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami