2021-07-13T18:01:00+02:00 Tłumy na koncercie Szpilek! Nowy girlsband w disco polo zdeklasuje konkurencje?! VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-szpilek-nowy-girlsband-w-disco-polo-deklasuje-konkurencjejpg.jpg

Tłumy na koncercie Szpilek! Nowy girlsband w disco polo zdeklasuje konkurencje?! VIDEO

Redakcja , 13 Lipiec 2021  18:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tłumy na koncercie Szpilek! Nowy girlsband w disco polo zdeklasuje konkurencje?! VIDEO
Źródło zdjęć: instagram.com/zespolszpilki_official/
Reklama

Trzy piękne dziewczyny oczarowały publiczność nie tylko swoimi znanymi przebojami, ale także i niezwykłym wdziękiem

Reklama

W sieci pojawił się krótki fragment z koncertu formacji Szpilki, który odbył się niedawno w Tykocinie. Wokalistki zrobiły wielkie show! 

Zobacz również: Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!

NOWE WOKALISTKI DISCO POLO DAŁY SHOW PODCZAS KONCERTU 

Piękne wokalistki z zespołu Szpilki zagrały jeden z pierwszych koncertów w swojej karierze! To były naprawdę stresujące chwile dla dziewczyn, jednak po artystkach disco polo nie było widać tremy!

Szpilki to nowy girlsband, który w disco polo zadebiutował kawałkiem “Zaczaruję”. Piękne dziewczyny małymi krokami zdobywają coraz większe rzesze fanów!

W sieci pojawił się krótki fragment z koncertu Szpilek, który odbył się niedawno w Tykocinie. Trzy piękne dziewczyny oczarowały publiczność nie tylko swoimi znanymi przebojami, ale także i niezwykłym wdziękiem. Na widok ślicznych artystek licznie zgromadzona pod sceną publiczność reagowała bardzo żywiołowo!

Reklama

NOWOŚĆ 'ZACZNIEMY OD BUZI' HITEM LATA 2021?!

Szpilki dopiero debiutują na rynku disco polo, ale uważni fani zauważyli, że dziewczyny czują się na niej jak ryby w wodzie. Niektóre znane konkurentki mogą już czuć oddech artystek na swoich plecach!

Szpilki niedawno umieściły w sieci swój kolejny teledysk. Piosenka “Zaczniemy od buzi” zbiera mnóstwo pozytywnych opinii fanów. Są więc spore szanse, że o dziewczynach już niedługo zrobi się naprawdę głośno!

Zobacz również: To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Szpilki - Zaczniemy od buzi
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!
  2. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!
  3. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!
  4. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!
  5. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  6. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami