2024-05-08T18:00:00+02:00 Tłumy na koncercie kapeli Roy w Woli Rzeczyckiej! Góralskie rytmy disco polo HITEM wśród Polaków?! Zobacz, jak koncert kapeli Roy w Woli Rzeczyckiej przyciągnął tłumy fanów disco polo. Damian Zapała i jego zespół w akcji https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-kapeli-roy-w-woli-rzeczyckiej-goralskie-rytmy-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Tłumy na koncercie kapeli Roy w Woli Rzeczyckiej! Góralskie rytmy disco polo HITEM wśród Polaków?!


Zobacz, jak koncert kapeli Roy w Woli Rzeczyckiej przyciągnął tłumy fanów disco polo. Damian Zapała i jego zespół w akcji

Autor: Adam Begier, 08 Maj 2024  18:00
Źródło zdjęć: facebook.com/kapelaroy
Tłumy na koncercie kapeli Roy w Woli Rzeczyckiej! Góralskie rytmy disco polo HITEM wśród Polaków?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo Mr. Sebii zaskoczył wszystkich, zasiadając w komisji wyborczej
 2. Zawstydza hejterów?! Natalia Siemieniecka z Disco Polo reaguje po burzy w sieci! Poszło o zdjęcia w bikini "ciężko pracuję.."
 3. Łobuzy na Roztańczonym PGE Narodowym – Przygotuj się na Największą Imprezę Disco Polo i nie tylko 2024 roku
Reklama

  Majówka to czas, kiedy muzyka gra dłużej niż zwykle, a tłumy zbierają się, by wspólnie świętować. Tegoroczna majówka w Woli Rzeczyckiej przyciągnęła wielu miłośników dobrej zabawy, co potwierdzają liczne zdjęcia i komentarze w mediach społecznościowych.

  Kapela Roy rozgrzała Wola Rzeczycka do czerwoności!

  Damian Zapała, lider zespołu Roy, znany jest z łączenia góralskich melodii z energetycznym disco polo, co stanowi unikatowe połączenie, kochane przez fanów tej muzyki. Koncert w Woli Rzeczyckiej był kolejnym potwierdzeniem, że muzyka Roy jest w stanie zgromadzić przed sceną tłumy. Energia płynąca ze sceny, gdzie Damian wraz z zespołem wprawiali w ruch całą publikę, była odczuwalna na każdym kroku.

  Zespół, grając swoje największe hity, nie tylko dostarczył świetnej muzyki, ale też stworzył niepowtarzalną atmosferę. To właśnie takie wydarzenia pokazują, jak wielka jest siła muzyki disco polo i jak łączy ona pokolenia.

  Oczekiwania vs. rzeczywistość – efekt majówkowego koncertu

  Mimo różnorodnych gustów muzycznych, koncert Roy w Woli Rzeczyckiej pokazał, że disco polo wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród różnych grup wiekowych. Uśmiechy, taniec i wspólne śpiewy to elementy, które zawsze tworzą wyjątkową atmosferę podczas takich wydarzeń.

  Komentarz zespołu po koncercie, pełen wdzięczności dla publiczności, tylko potwierdza, że zarówno artyści, jak i fani, czerpią ogromną radość z tych wspólnych chwil. "Było przepięknie" – te słowa idealnie oddają ducha tego, co wydarzyło się w Woli Rzeczyckiej. To był majówkowy weekend pełen muzyki, tańca i prawdziwej zabawy, który na długo zostanie w pamięci uczestników.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Podczas gdy lato zbliża się wielkimi krokami, miłośnicy muzyki disco polo z niecierpliwością czekają na kolejne koncerty i festiwale, które jak co roku staną się okazją do wspólnego świętowania i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Wszystko wskazuje na to, że muzyka Damiana Zapały i jego kapeli będzie towarzyszyć im także w tych chwilach.

  Reklama

  KAPELA ROY - Piękna Młoda LIVE 2022

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nie uwierzysz! Zenon Martyniuk zdradził się z nowym utworem dla Jagiellonii Białystok! "piosenka o miłości kibiców do klubu"
  2. Lares powraca z przebojem "Odeszłaś tak zwyczajnie" – Nowy hit Disco Polo na miarę złotej ery
  3. Zenek Martyniuk i Akcent w klubowej wersji HITU "Oj Ne ne ne"! Król disco polo trafi na szczyty list przebojów?!
  4. Szymon Woner rozgrzał miejscowość Kargowa – Tłumy na koncercie młodego artysty!
  5. Żona Dawida Narożnego bez skrępowania odsłoniła dekolt! Co za ciało! Fani komentują
  6. Maczo zaskakuje fanów: romantyczna ballada 'Moje Serce Tylko Dla Ciebie'! W teledysku wystąpiła jego żona!
  7. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
  8. Dawid Cieślukowski i jego gorąca premiera pt. "Paryski sen"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie