Reklama
Polecamy


Reklama

The Best of Disco Star! Tegoroczna edycja najlepsza? | VIDEO

2018-05-26T15:47:00+02:00 The Best of Disco Star! Tegoroczna edycja najlepsza? | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/the-best-of-disco-star-tegoroczna-edycja-najlepsza-video-1527248969.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

VI edycja talent show związanego z disco polo już za nami. Co działo się w tej edycji? Sprawdźcie!

Reklama

Disco Star to program emitowany od wielu lat w telewizji Polo TV. Skutecznie pomaga rozwinąć skrzydła muzykom, którzy za ulubiony gatunek obrali disco polo. Przykładem może być tutaj Karol Zawrotniak z formacji Defis, który znalazł się w jednej z pierwszych odsłon programu, a dziś jest jedna z największych gwiazd „młodego” pokolenia disco.

Disco Star to nie tylko rywalizacja, wielkie emocje czy trudne wybory. Podczas 6 edycji talent show zdarzały się również pewne zabawne, nietuzinkowe sytuacje, które w pamięci jurorów, ekipy programu i widzów z pewnością zostaną na długo.

Na profilu Polo TV na Facebooku pojawiło się krótkie wideo podsumowujące ostatnią edycję Disco Star. Jak się okazuje, będzie tego więcej! W najbliższą sobotę, 26/05 o godzinie 18:00 na Polo TV będziecie mogli zobaczyć The Best of Disco Star 2018!

Zapraszamy serdecznie przed telewizory, a do tego czasu zapoznajcie się z poniższym materiałem – warto!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!
  2. Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!
  3. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.