Reklama
Polecamy


Reklama

Ten skok mógł się skończyć tragicznie dla Dawida Narożnego! Przerażająco WIDEO!

2020-07-06T20:25:00+02:00 Ten skok mógł się skończyć tragicznie dla Dawida Narożnego! Przerażająco WIDEO! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/ten-skok-mogl-sie-skonczyc-tragicznie-dla-dawida-naroznego-przerazajaco-wideo-1594059008.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama


Życie gwiazd

Na nagraniu widać jak Dawid Narożny wspina się na wysokość kilkunastu metrów nad ziemią i wykonuje arcygroźny i ryzykowny skok

Reklama

Wśród gwiazd disco polo, nie cichnie moda na rożne pasje, które mogą być swoistą odskocznią od muzycznych realizacji. Na portalach społecznościowych odbiorcy mogą śledzić artystów, podczas wykonywania ich ulubionych zajęć lub przy odkrywaniu zupełnie nowych „zajawek”!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podzielił się swoim największym szczęściem! Internauci pod wrażeniem!

To ostatnie wzbudza wyjątkowo wiele emocji, szczególnie gdy sławy decydują się na ekstremalne zajęcia, które wstrzymują oddech i bywają skrajnie niebezpieczne! Podczas jednej z takich „zabaw” mogliśmy obserwować wokalistę Dawida Narożnego, który wraz z rodziną wybrał się do jednego z wrocławskich parków linowych.

Na nagraniu, jakie udostępnił zobaczyć możemy idola, który wspina się na wysokość kilkunastu metrów nad ziemią i wykonuje arcygroźny i ryzykowny skok! Materiał mrozi krew w żyłach i do końca nie wiadomo jaki finał przyniesie owa akrobacja.

Ten trick mógł skończyć się dla gwiazdora tragicznie, na szczęście w dalszej części nagrania widzimy, że Dawid szczęśliwie zdążył chwycić kolejny element na drodze wspinaczki wysokościowej i wszystko zakończyło się dobrze! Wszystko obserwowała córka piosenkarza, której Dawid poświęca bardzo wiele uwagi.

Wokalista i dziewczynka świetnie się razem bawią. Ten wypad rodzinny na pewno zaliczą do udanych.

Zobacz również: Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Edyta Górniak w objęciach Zenona Martyniuka. Gwiazda wbiegła na scenę podczas występu króla disco polo!
  2. Gorąca nowość właśnie wkracza na salony disco polo! Przepiękna wokalista oczaruje całą branżę?!
  3. Uwielbiany Dawid Narożny publikuje wyjątkowe zdjęcie! Wokalista lada moment zostanie ojcem!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.