Reklama
Polecamy


Reklama

Ten numer znają tam wszyscy! Grupa Disco Polo odświeżyła piosenkę, która pojawiła się m.in. w programie Mam Talent!

2020-04-20T13:00:00+02:00 Ten numer znają tam wszyscy! Grupa Disco Polo odświeżyła piosenkę, która pojawiła się m.in. w programie Mam Talent! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/fajna-dziewczyna-z-jasla-to-nowy-przeboj-disco-polo-1587113948.jpg

ReklamaReklama


Premiera

Ekipa Marcina Rąpały podjęła kroki, dzięki którym udało się w zgodzie z pierwotnymi autorami utworu utworzyć odświeżoną wersję

Reklama

"Fajna Dziewczyna z Jasła" to nowy singiel zespołu Rompey zapowiadający zbliżającą się płytę "Disco Folk", na którą w pełni środki zostały zebrane podczas zorganizowanej przez chłopaków z Jasła akcji crownoundingowej.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Wydany dzisiaj utwór jest odświeżeniem regionalnego utworu znanego na jasielszczyźnie "Fajna Dziewczyna z Jasła", którego autorem jest gruzin Gija Beżuaszwili. Ekipa Marcina Rąpały podjęła kroki, dzięki którym udało się w zgodzie z pierwotnymi autorami utworu utworzyć odświeżoną wersję.

­- Ten utwór zna niemal każdy jaślanin. Jest on znany też szerzej, nawet kapela Ciupaga wykonywała go w programie Mam Talent. Postanowiliśmy zrobić nieco bardziej folkową wersję, w kierunku której zmierza nasza płyta pod tytułem "Disco FOLK" - mówi Marcin, wokalista i lider zespołu Rompey.

Zachęcamy do odsłuchania i obejrzenia teledysku do utworu "Fajna Dziewczyna z Jasła" w wykonaniu ekipy ROMPEY.

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  2. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  3. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.