Reklama


Reklama

Telewizyjne show o tematyce disco polo wielkimi krokami zbliża się do końca! Już dziś transmisja w Polo TV

2020-10-31T11:47:00+01:00 Telewizyjne show o tematyce disco polo wielkimi krokami zbliża się do końca! Już dziś transmisja w Polo TV https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/telewizyjne-show-o-tematyce-disco-polo-wielkimi-krokami-zbliza-sie-do-mety-1604003577.png

Reklama


Źródła zdjęć: Polo TV
Reklama


Telewizja

Ogromne emocje gwarantowane! Popularne show o tematyce disco polo zbliża się do końca

Reklama

Mawia się, że wszystko co dobre, szybko się kończy. Faktycznie, to prawda. W świecie disco polo również można znaleźć potwierdzenie tej tezy. Mowa o show, które skradło serca Polaków!

Zobacz również: Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!

Disco Band Weselny Show to program, który pokochali telewidzowie Polo TV - ma on na celu wyłonić najlepszy weselny zespół wśród zgłaszających się uczestników, co bez wątpienia jest prestiżową nagrodą. Trzeba jednak pamiętać, że każdy program ma swój finał i tak jest również w tym przypadku. Show nieuchronnie zbliża się ku końcowi, o czym przypomniano w social mediach. Odcinek półfinałowy odbędzie się już w tę sobotę o 17:30!

Telewizja Polo TV udostępniła na Instagramie zdjęcie, które prezentuje Sławomira Świerzyńskiego, lidera i wokalisty formacji Bayer Full. Sławomir jest jednym z jurorów programu. Do tego grona należą również Magdalena Narożna, Norbert Bieńkowski i Kuba Urbański.

Bez względu na to, kto dostanie się do finału, jedno jest pewne - ogromne emocje są gwarantowane! Zapraszamy przed telewizory w najbliższą sobotę!

Zobacz również: Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."
  2. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!
  3. Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.