Reklama
Polecamy


Reklama

best - masz jeszcze czas
Reklama

Reklama
Disco polo
Reklama

Tekst piosenki "best - masz jeszcze czas"

1.Miłość piękna jest lecz ona nie zna granic, gdy pokochasz raz, jesteś już przegrany. Wstrzymaj się! Masz jeszcze wybór wiesz!
Gdy charakter masz trudny zakochania to jest dobra rzecz się nigdy nie odsłania pomyśl więc, że samotność fajna jest!

Ref. Masz jeszcze czas, jeszcze czas, jeszcze czas by zakochać się nie raz, tak nie raz, tak nie raz.
Później wszystko zmieni się, zmieni się , zmieni się pokrzyżuje plany twe, plany twe, plany twe!
Masz jeszcze czas, jeszcze czas, jeszcze czas, by zakochać się nie raz, tak nie raz, tak nie raz, później wszystko zmieni się, zmieni się, zmieni się, pokrzyżuje plany twe, plany twe, plany twe!

2.Robisz więc co chcesz to ci odpowiada po co kochać masz samotność fajna sprawa, chłonny czas wśród znajomych ludzi tak!
Wykorzystaj więc każdą wolną chwilę bo gdy znajdzie cię już się nie wywiniesz zakończy się już twej samotności bieg!

Ref. Masz jeszcze czas, jeszcze czas, jeszcze czas by zakochać się nie raz, tak nie raz, tak nie raz później wszystko zmieni się, zmieni się, zmieni się pokrzyżuje plany twe, plany twe, plany twe.
Masz jeszcze czas, jeszcze czas, jeszcze czas by zakochać się nie raz, tak nie raz, tak nie raz później wszystko zmieni się, zmieni się, zmieni się pokrzyżuje plany twe, plany twe, plany twe!

Masz jeszcze czas, jeszcze czas, jeszcze czas by zakochać się nie raz, tak nie raz, tak nie raz później wszystko zmieni się, zmieni się, zmieni się pokrzyżuje plany twe, plany twe, plany twe.
Masz jeszcze czas, jeszcze czas, jeszcze czas by zakochać się nie raz, tak nie raz, tak nie raz później wszystko zmieni się, zmieni się, zmieni się pokrzyżuje plany twe, plany twe, plany twe!

Best - Masz Jeszcze Czas
Ilość wyświetleń: 297
Ilość wyswietleń na YT: 1,681
Data dodania na YT: 21.02.2014 14:59
Kanał: Disco Polo LajfKomentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości


Reklama

Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.