Reklama


Reklama

Teledysk disco polo z gwiazdą spoza branży! Członek Warsaw Shore czaruje!

2020-07-11T11:36:00+02:00 Teledysk disco polo z gwiazdą spoza branży! Członek Warsaw Shore czaruje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/wokalistka-disco-polo-chce-cie-poznac-1593812030.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

W klipie pojawiła się osoba znana szerszej publice - to z pewnością wpłynie na rozwój kariery młodej wokalistki.

Reklama

Świat disco polo nie zamyka się w wąskim gronie. W teledyskach znanych artystów/zespołów można często ujrzeć aktorów/influencerów niezwiązanych z branżą - tak było choćby w przypadku "Weselnego pytona" Sławomira, któremu w realizacji teledysku pomagali znani YouTuberzy - m.in. Cyber Marian czy Kruszwil. Mamy dla was kolejny klip, w którym ujrzeć można osobę spoza świata muzyki rozrywkowej!

Zobacz również: Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!

Młoda artystka o dźwięcznym i wdzięcznym zarazem pseudonimie - Madame to utalentowana przedstawicielka płci pięknej. Rozpoczynająca poważną karierę wokalistka wydała singiel zatytułowany bardzo ciekawie - "Zapoznajmy się" .

Co ciekawe, w teledysku obejrzymy także Alana Kwiecińskiego, który pełni główną rolę w produkcji (obok wokalistki oczywiście). Alan znany jest szerszej publice z obecności w programie telewizyjnym Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy. To bardzo ciekawe połączenie, które zwiastuje powiew nowości w świecie muzyki tanecznej.

Sprawdźcie wspomnianą nowość i dajcie znać - czy Madame ma szansę zostać królową list przebojów disco polo?

Zobacz również: Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo wyróżniony za swoje dobre serce! Otrzymał piękne podziękowania!
  2. Klucz do serca legendarnej grupy disco polo Redox podbije listy przebojów?! Zobaczcie nowość!
  3. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.