Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-01-26T11:00:00+01:00 Te kobiety rządzą na rynku muzycznym! To nowe królowe disco polo?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/to-one-rzadza-w-tym-swiecie-to-nowe-krolowe-disco-polo-1579795181.jpg
Reklama

Te kobiety rządzą na rynku muzycznym! To nowe królowe disco polo?!

Redakcja , 26 Styczeń 2020  11:00
Te kobiety rządzą na rynku muzycznym! To nowe królowe disco polo?!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespoltopgirls
Reklama

Można przypuszczać, że w ostateczności wyszło lepiej niż planowano! Angelika Żmijewska, Justyna Lubas i Paula Karpowicz podbiły rynek disco polo

Reklama

Dziewczyny z zespołu Top Girls przeszły same siebie. Ich sukces przerósł wszystkich fanów disco polo, którzy byli z artystkami od początku ich kariery. Formacja nie ma sobie równych.

Zobacz również: Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!

Udało im się zebrać ponad 60 milionów. Każdy kto zaczynał, ten wie – że początki nie należą do najprostszych. Tym bardziej, że w świecie disco polo, ale i również poza jego obrębami – ludzie są nieżyczliwi i czekają, aż tylko pójdzie coś nie tak, jakbyśmy sobie zakładali. Na szczęście dziewczynom z zespołu Top Girls wszystko się udało.

Można przypuszczać, że w ostateczności wyszło lepiej, niżby same przypuszczały. Angelika Żmijewska, Justyna Lubas i Paula Karpowicz zasłynęły w branży muzycznej dzięki genialnemu utworowi debiutanckiemu pod tytułem „Mleczko”. Z tą piosenką bez wątpienia utożsamiło się większość kobiet.

Wokalistki poza tym mają również inne kawałki, takie jak „Zakochana” , czy też „Nie jestem taka”. Można zauważyć tendencję do tego, że właściwie czego by nie stworzyła grupa Top Girls, to po pewnym czasie przeradza się w hit numer jeden. Podobnie jest też z piosenką zatytułowaną „Jakbyś mnie zechciał”.

Teledysk do utworu zgromadził w serwisie YouTube już ponad 60 milionów wyświetleń. Nikt nie przypuszczał, że utwór spotka się z takim pozytywnym odbiorem.

Zobacz również: Wokalistki disco polo TOP GIRLS wspinają się na szczyt kariery! Inni artyści mogą im zazdrościć?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zmysłowa gwiazda disco polo zrobiła sobie selfie w bikini! Emocje sięgnęły zenitu.
  2. Gwiazdy disco polo wplątały się w spore kłopoty?! Pojawiła się policja!
  3. Wspaniałe widowisko! Gwiazdy disco polo na estradzie!
  4. Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej