2020-01-26T11:00:00+01:00 Te kobiety rządzą na rynku muzycznym! To nowe królowe disco polo?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/to-one-rzadza-w-tym-swiecie-to-nowe-krolowe-disco-polo-1579795181.jpg

Te kobiety rządzą na rynku muzycznym! To nowe królowe disco polo?!

Redakcja , 26 Styczeń 2020  11:00
Te kobiety rządzą na rynku muzycznym! To nowe królowe disco polo?!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespoltopgirls

Można przypuszczać, że w ostateczności wyszło lepiej niż planowano! Angelika Żmijewska, Justyna Lubas i Paula Karpowicz podbiły rynek disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Dziewczyny z zespołu Top Girls przeszły same siebie. Ich sukces przerósł wszystkich fanów disco polo, którzy byli z artystkami od początku ich kariery. Formacja nie ma sobie równych.

Zobacz również: Gwiazdy zespołu Top Girls podbijają rynek muzyczny w Polsce! Na ich konto wpłynęły miliony!

Udało im się zebrać ponad 60 milionów. Każdy kto zaczynał, ten wie – że początki nie należą do najprostszych. Tym bardziej, że w świecie disco polo, ale i również poza jego obrębami – ludzie są nieżyczliwi i czekają, aż tylko pójdzie coś nie tak, jakbyśmy sobie zakładali. Na szczęście dziewczynom z zespołu Top Girls wszystko się udało.

Można przypuszczać, że w ostateczności wyszło lepiej, niżby same przypuszczały. Angelika Żmijewska, Justyna Lubas i Paula Karpowicz zasłynęły w branży muzycznej dzięki genialnemu utworowi debiutanckiemu pod tytułem „Mleczko”. Z tą piosenką bez wątpienia utożsamiło się większość kobiet.

Wokalistki poza tym mają również inne kawałki, takie jak „Zakochana” , czy też „Nie jestem taka”. Można zauważyć tendencję do tego, że właściwie czego by nie stworzyła grupa Top Girls, to po pewnym czasie przeradza się w hit numer jeden. Podobnie jest też z piosenką zatytułowaną „Jakbyś mnie zechciał”.

Teledysk do utworu zgromadził w serwisie YouTube już ponad 60 milionów wyświetleń. Nikt nie przypuszczał, że utwór spotka się z takim pozytywnym odbiorem.

Zobacz również: Rewelacyjna nowość od formacji Lesioki trafiła do sieci! Czy utwór 'Ja Będę Gonił Cię' stanie się hitem disco polo?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo z dumą prezentuje swoje piękne ciało! Joanna Kaczanowska (Etna) wygląda obłędnie!
  2. Po raz pierwszy w disco polo! Topky nagrały klip do anglojęzycznego przeboju! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz idą pod prąd! Będzie bardzo różowo!
  3. Marcin Miller Boys przyłapany we Lwowie! Gwiazdor disco polo musiał pilnie wyjechać za granicę!
  4. Romantyczna produkcja zdolnego gwiazdora disco polo trafiła do sieci! To nowy hit zakochanych par?!
  5. Cudowna Magdalena Narożna kusi w błyszczącej sukni. Fani oniemieli z wrażenia, wokalistka Piękni i Młodzi wygląda jak gwiazda zza Oceanu!
  6. Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy!
  7. Radek Liszewski Weekend wykonał na żywo wielki rockowy przebój z repertuaru zespołu Lombard!
  8. Ryszard 'Szczena' z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! To prawdziwe miłosne love story!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami