2019-11-14T20:54:00+01:00 Te kadry robią wrażenie! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w objęciach swego ukochanego! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/smagda-narozna-piekni-i-mlodzi-w-objeciach-swego-ukochanego-razem-wygladaja-cudownie-1573757800.jpg

Te kadry robią wrażenie! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w objęciach swego ukochanego!

Redakcja , 14 Listopad 2019  20:54
Te kadry robią wrażenie! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w objęciach swego ukochanego!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi ponownie zakochana! Gwiazda disco polo przyłapana w objęciach z ukochanym

Reklama

Ogromna ilość fanów disco polo interesuje się życiem prywatnych swoich ulubieńców. Jest sporo artystów z gatunku disco polo, którzy w umiejętny sposób informują o tym co dzieje się u nich na co dzień. Jedną z najchętniej oglądanych gwiazd disco polo w mediach społecznościowych jest Magda Narożna.

Zobacz również: Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!

Wokalistka formacji disco polo Piękni i Młodzi mimo przekazywania dużej ilości informacji o swoim życiu prywatnym bardzo długo nie pokazywała swojego nowego partnerka Krzysztofa. W tej chwili jej profil jest przepełnionych ich wspólnymi zdjęciami. W ostatnim czasie uwielbiana artystka disco polo wybrała się na krótkie wakacje z ukochanym do Egiptu.

MAGDA NAROŻNA W OBJĘCIACH NOWEGO PARTNERA!

Na profilu Magdy nie brakowało zdjęć z wyjazdu, w tym również tych z ukochanym. Jedno ze zdjęć przykuło uwagę fanów disco polo. Na fotce widzimy wokalistkę disco polo oraz Krzysztofa w pięknej scenerii.

Bujają się na huśtawce, która jest ustawiona w wodzie. Za nimi widzimy piękny krajobraz - niczym scena z hollywodzkiego filmu.

To jednak nie koniec wspólnych zdjęć Magdy i Krzyśka. Para pokazała się razem m.in. podczas imprezy Łódź Disco Fest. Jak widać ukochany towarzyszy Magdzie w ważnych dla niej i dla jej zespołu wydarzeniach. Wspiera ją i dodaje tchu.

Nic więc dziwnego, że Magda Narożna promienieje. Przyznajcie rację, że artystka disco polo i jej ukochany na zdjęciach wyglądają cudownie?

Zobacz również: Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera od zespołu Daj to Głośniej! Gwiazdorzy disco polo stworzyli hit, który wywinduje ich na muzyczny szczyt?!
  2. Atrakcyjna gwiazda disco polo odsłoniła biust! Gwiazda wywołała tym lawinę komentarzy! Fani pod wrażeniem!
  3. Niezwykła premiera popularnych gwiazdorów disco polo podbija sieć! Mamy nowy hit lata?!
  4. Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!
  5. To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!
  6. Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami