2019-10-05T20:28:00+02:00 Tarzan Boy powrócił! Wraz z nim teledysk do ponadczasowego przeboju „Promienie”! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/tarzan-boy-powrocil-wraz-z-nim-teledysk-do-ponadczasowego-przeboju-promienie-1570287132.jpg

Tarzan Boy powrócił! Wraz z nim teledysk do ponadczasowego przeboju „Promienie”!

Redakcja , 05 Październik 2019  20:28

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tarzan Boy powrócił! Wraz z nim teledysk do ponadczasowego przeboju „Promienie”!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Jak Wam się podoba?

Reklama

Jedna z gorętszych premier teledyskowych tego roku w końcu jest już oficjalnie dostępna w sieci. Wokalisty disco polo, który występuje na scenie pod pseudonimem artystycznym Tarzan Boy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Zobacz również: Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!

Każdy prawdziwy fan muzyki tanecznej doskonale zna historie artysty. Formacja Tarzan Boy została założona przez świętej pamięcią Krzysztofa Rutkowskiego. 

Jednakże po śmierci muzyka, wokalistą grupy Tarzan Boy został Marcin Nowak, który prężnie działa. Niedawno wykonawca disco polo pojechał aż do Chorwacji, gdzie nagrywał pomysłowe teledyski do dwóch utworów. Pierwszy, to „Promienie” , bez których nie ma żadnej imprezy weselnej bądź też klubowej.

Trudno jest znaleźć człowieka, który nie kojarzyłby tej piosenki. Drugi utwór, do którego Tarzan Boy nagrał klip, to „Żółty ananas”. Za oba teledyski odpowiada niezawodna grupa RAKOCZYFILM. W każdym będziecie mogli zobaczyć naszą redakcyjną koleżankę, Karolinę Dziurdziewską.

W „Promieniach” wystąpiła gościnnie, a w „Żółtym ananasie” odegrała jedną z dwóch głównych ról. Trzeba przyznać, że teledysk do piosenki pt. „Promienie”, wyszedł rewelacyjnie.

Zobacz również: Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!

Jak myślicie, czy taki klip ma szanse wzbić się na szczyt? Jedno jest pewne, pomysłów realizatorom i odtwórcom nie brakuje.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?
  3. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!
  4. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  5. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!
  6. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami