Reklama


Reklama

Tarzan Boy powrócił! Wraz z nim teledysk do ponadczasowego przeboju „Promienie”!

2019-10-05T20:28:00+02:00 Tarzan Boy powrócił! Wraz z nim teledysk do ponadczasowego przeboju „Promienie”! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/tarzan-boy-powrocil-wraz-z-nim-teledysk-do-ponadczasowego-przeboju-promienie-1570287132.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Jak Wam się podoba?

Reklama

Jedna z gorętszych premier teledyskowych tego roku w końcu jest już oficjalnie dostępna w sieci. Wokalisty disco polo, który występuje na scenie pod pseudonimem artystycznym Tarzan Boy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Zobacz również: Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!

Każdy prawdziwy fan muzyki tanecznej doskonale zna historie artysty. Formacja Tarzan Boy została założona przez świętej pamięcią Krzysztofa Rutkowskiego. 

Jednakże po śmierci muzyka, wokalistą grupy Tarzan Boy został Marcin Nowak, który prężnie działa. Niedawno wykonawca disco polo pojechał aż do Chorwacji, gdzie nagrywał pomysłowe teledyski do dwóch utworów. Pierwszy, to „Promienie” , bez których nie ma żadnej imprezy weselnej bądź też klubowej.

Trudno jest znaleźć człowieka, który nie kojarzyłby tej piosenki. Drugi utwór, do którego Tarzan Boy nagrał klip, to „Żółty ananas”. Za oba teledyski odpowiada niezawodna grupa RAKOCZYFILM. W każdym będziecie mogli zobaczyć naszą redakcyjną koleżankę, Karolinę Dziurdziewską.

W „Promieniach” wystąpiła gościnnie, a w „Żółtym ananasie” odegrała jedną z dwóch głównych ról. Trzeba przyznać, że teledysk do piosenki pt. „Promienie”, wyszedł rewelacyjnie.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Jak myślicie, czy taki klip ma szanse wzbić się na szczyt? Jedno jest pewne, pomysłów realizatorom i odtwórcom nie brakuje.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?
  2. Wielki hit disco polo powrócił z przytupem. Popularny zespół opublikował gorącą nowość!
  3. Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.