Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-27T14:12:00+01:00 Taneczna nowość od artysty disco polo! Skok po najwyższe odznaczenia? https://disco-polo.info/uploads/news/taneczna-nowosc-od-artysty-disco-polo-skok-po-najwyzsze-odznaczeniajpg.jpg
Reklama

Taneczna nowość od artysty disco polo! Skok po najwyższe odznaczenia?

Redakcja , 27 Styczeń 2021  14:12
Taneczna nowość od artysty disco polo! Skok po najwyższe odznaczenia?
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Produkcja jest pełnowymiarowa, zatem pojawił się również teledysk. Świetna realizacja bez wątpienia jest ozdobą całego projektu.

Reklama

W branży disco polo muzyczne propozycje pojawiają się jak grzyby po deszczu. Fani składają dłonie do oklasków bez przerwy, a artyści cały czas dokładają powody do chwalebnych opinii. Każda taneczna produkcja, to szansa na hit, który na imprezach wyzwoli w słuchaczach chęć do szalonej zabawy. 

Zobacz również: Hit disco polo wszech czasów doczekał się teledysku! Ponownie skradnie serca wszystkich słuchaczy!

W sieci właśnie pojawił się utwór, który z pewnością będzie aspirował do najwyższych muzycznych odznaczeń, ale na pytanie ile gwiazdek otrzyma, odpowiedź poznamy dopiero za kilka tygodni. Dziś wiemy, że potencjał jest przeogromny, a struktura projektu odpowiednia, by zdobywać uznanie słuchaczy. 

Daniel Dąbrowski, to wokalista, który postanowił podbić serca fanów piosenką pt. „Skoczę na chmury”. Tekst utworu, to liryczne wołanie mężczyzny do kobiety. Podmiot wymienia ile jest w stanie zrobić, by zwrócić uwagę swojej wybranki. Jak sugeruje tytuł, mężczyzna jest gotowy do największych poświęceń. Kawałek jest bardzo rytmiczny i to z pewnością jest jedna z jego największych zalet. 

Produkcja jest pełnowymiarowa, zatem pojawił się rownież teledysk. Świetna realizacja bez wątpienia jest ozdobą całego projektu.

Posłuchajcie i sami oceńcie tę publikację.

Zobacz również: Hit disco polo sprzed lat powrócił w nowej wersji! Czy to wykonanie stanie się nowym przebojem muzyki tanecznej?

Reklama
Zobacz teledysk: Daniel Dąbrowski - Skoczę na chmury
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To może być hit tego roku! Artysta disco polo zdradza szczegóły najnowszego projektu!
  2. Idealna próba podbicia rynku disco polo?! Nogi rwą się do tańca.
  3. Gwiazdor disco polo szczerze o swojej przyszłości. Nikt się tego nie spodziewał!
  4. Gwiazdor disco polo w towarzystwie twerkujących kobiet! Gorące sceny podbijają sieć!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej