Reklama
Polecamy


Reklama

Takie luksusy tylko u Magdy Narożnej! Gwiazda disco polo ma prywatnego kucharza!

2020-05-22T20:30:00+02:00 Takie luksusy tylko u Magdy Narożnej! Gwiazda disco polo ma prywatnego kucharza! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazda-disco-polo-doczekala-sie-prywatnego-kucharza-takie-luksusy-tylko-u-magdy-naroznej-1589925550.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/stories/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Okazało się, że oprócz wielkiego wsparcia duchowego, wokalistka może liczyć na ogromną pomoc w kuchni

Reklama

Gwiazdy disco polo oprócz bujnego życia muzycznego, dbają również o to prywatne. Magda Narożna, jak większość artystów disco, w rożny sposób buduje swoje istnienie osobiste, ale wszystkie drogi sprowadzają się do gromadzenia wokół siebie najbliższych, z którymi gwiazda może dzielić chwile chwały i zwycięstwa oraz momenty swojej słabości.

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Nie od dziś wiadomo, jak wielką podporą dla najbardziej popularnej wokalistki disco polo - Magdy Narożnej, jest jej partner, Krzysztof. Okazało się, że oprócz wielkiego wsparcia duchowego, wokalistka może liczyć na ogromną pomoc w kuchni.

Liderka grupy Piękni i Młodzi, opublikowała na swoim instagramowym story fotkę z pochwalną wiadomością, o swojej drugiej połówce! Gwiazda rozpływała się nad obiadem, jaki przygotował jej Krzysiek! „Jestem dumna...” tymi słowami artystka odwdzięczyła się za pyszny posiłek! Można powiedzieć, że piosenkarka doczekała się swojego prywatnego kucharza!

Przy takiej pomocy kulinarnej, bez trudu można zająć się pracą nad twórczością muzyczną! Gwiazda disco polo ma przy sobie nieocenioną asystę i przede wszystkim wsparcie. Razem dbają o gospodarstwo domowe i wspólnie spędzają każdą wolną chwilę.

Na profilu wokalistki nie brakuje dowodów na doskonałość tej relacji!

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.