Reklama
Polecamy


Reklama

Tak poza kamerami bawią się gwiazdy muzyki disco polo! Wśród nich Top Girls, Jorrgus i Extazy!

2020-06-24T19:04:00+02:00 Tak poza kamerami bawią się gwiazdy muzyki disco polo! Wśród nich Top Girls, Jorrgus i Extazy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/tak-sie-bawia-gwiazdy-disco-polo-1593013190.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/WillaZbasenem
Reklama


Życie gwiazd

Zobaczcie, jak czas wolny spędzają topowi wykonawcy disco polo. Łączy ich coś więcej?

Reklama

Czyżby artyści ze świata muzyki tanecznej dali się ponieść letnim wariacjom? Zobaczcie, jak czas wolny spędzają topowi wykonawcy. Łączy ich coś więcej?

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Słysząc disco polo, w głowie pojawia się myśl o zabawie, beztroskim życiu i polewaniu się szampanem, oczywiście w blasku słońca. W ostatnim czasie w jednej z Willi w Puszczy Knyszyńskiej na Podlasiu, gościł Kamil Chludziński z grupy Extazy, który jest znany między innymi z takich piosenek, jak „Noc taka czarna” czy też „Chciałem być”. 

U jego boku mogliście zobaczyć także piękne wokalistki z grupy Top Girls, Angelikę Żmijewską i Justynę Lubas, które nie przestają zaskakiwać. Dziewczyny mają na swoim koncie same hity, jednakże najbardziej trafną propozycją okazała się piosenka zatytułowana „Mleczko”.

Teledysk ma już ponad 56 milionów odsłon w serwisie YotuTube. Z uroków pięknych widoków i luksusów, jakie zastali w Willi w Puszczy Knyszyńskiej, skorzystał również Jerzy Szuj z formacji Jorrgus, który jest znany chociażby z utworu pod tytułem „Piękna nieznajoma”.

Po zdjęciach, jakie zostały opublikowane bezpośrednio na stronie Facebookowej Willi, w której przebywali artyści, można wywnioskować, że impreza była przednia.

Wokalistki disco polo w basenie prezentowały się niczym Sabrina ze słynnego teledysku do piosenki „Boys”. Każdy Polak marzy o wakacjach w takim doborowym towarzystwie. Być może to nie przypadek, że akurat Extazy, Top Girls i Jorrgus udali się w jedno miejsce.

Myślicie, że kryje się za tym coś więcej?

Zobacz również: Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zakochany od pierwszego wejrzenia?! To musi być miłość!
  2. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  3. Cudowna premiera od przepięknej wokalistki - Iness zaskakuje swoich fanów


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.