2020-01-19T16:13:00+01:00 Tak Piękni i Młodzi ucierają nosa hejterom! Magda Narożna podziękowała za fantastyczną zabawę! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/fani-disco-polo-w-szoku-piekni-i-mlodzi-zaskoczyli-wszystkich-swoich-odbiorcow-1579443537.jpg

Tak Piękni i Młodzi ucierają nosa hejterom! Magda Narożna podziękowała za fantastyczną zabawę!

Redakcja , 19 Styczeń 2020  16:13

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tak Piękni i Młodzi ucierają nosa hejterom! Magda Narożna podziękowała za fantastyczną zabawę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Magda Narożna z uśmiechem na twarzy! Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi udostępniła wpis! W sieci pojawiły się również nowe filmiki z zespołem

Reklama

Piękni i Młodzi to zespół, który w świecie disco polo należy do tych najpopularniejszych. Grupa znana jest ze swojej przebojowości i utworów, które w szybkim czasie stają się hitami. W ostatnim czasie uwielbiana grupa disco polo ponownie zaskoczyła wszystkich swoich odbiorców! Niestety, nie chodzi tu o nową produkcję, a zmiany personalne! Zespół rozpoczął już koncertowanie w nowym składzie.

Zobacz również: Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!

Twórcy hitów takich jak "Tak już bez Ciebie", "Niewiara", czy "Kocham się w Tobie" po raz pierwszy w tym roku koncertowali. To była wyjątkowa chwila dla historii muzyki disco polo jak i dla samego zespołu. Po raz pierwszy na scenie nie pojawił się Dawid Narożny, który wraz ze swoją byłą żoną założył zespól Piękni i Młodzi.

Miejsce Dawida Narożnego zajął Daniel Biczak, który do tej pory był DJ zespołu Piękni i Młodzi. Takie zmiany personalne odbiły się szerokim echem w świecie disco polo. Fani nie kryją swoje zdziwienia. Są również Ci, którzy trzymają kciuki za nowy skład. 

Co ciekawe sam zainteresowany Dawid Narożny w czasie kiedy zespół Piękni i Młodzi występował na pierwszym tegorocznym koncercie spędzał czas ze swoją nową partnerką Joanną.

Z pewnością zmiany personalne będą jeszcze długo na ustach fanów disco polo. Jednak zespół Piękni i Młodzi nie zamierza spoczywać na laurach! "Dziękujemy za wczorajszą fantastyczną zabawę <3- napisała Magda Narożna po koncercie co jednoznacznie wskazuje na to, że wszyscy bawili się znakomicie. Jak myślicie taka zmiana wyjdzie na dobre zespołowi disco polo? Kto już czeka na nową produkcję? 

Zobacz również: Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!

Dajcie znać.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  2. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyca głębokim dekoltem!
  3. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  4. Błagalny apel popularnego gwiazdora disco polo! Stawką jest ludzkie życie!
  5. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  6. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
  7. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  8. Miłosne wyznanie Marka Gwiazdowskiego z grupy Mig! Gwiazdor disco polo zakochany 'Jestem wielkim szczęściarzem'!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami