Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-22T19:41:00+01:00 Tak naprawdę śpiewa WOKALISTKA DISCO POLO! Nagranie obiega sieć! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/tak-naprawde-spiewa-wokalistka-disco-polo-nagranie-obiega-siec-1574358526.jpg
Reklama

Tak naprawdę śpiewa WOKALISTKA DISCO POLO! Nagranie obiega sieć!

Redakcja , 22 Listopad 2019  19:41
Tak naprawdę śpiewa WOKALISTKA DISCO POLO! Nagranie obiega sieć!
Źródło zdjęć: materiały prasowe facebook.com/glowka.malgorzata
Reklama

Jej wykonanie przyprawia o ciarki! Uwielbiana gwiazda muzyki disco polo udostępniła nagranie z sali. Tak naprawdę śpiewa wokalistka

Reklama

Nagranie obiega sieć! Uwielbiana przez wielu wokalistka disco polo zaśpiewała utwór Jessie J pt.  Nobody's Perfect. Jej wykonanie przyprawia o ciarki! 

Zobacz również: Lider grupy Bayer Full oskarżony o oszustwo? Artysta opublikował oświadczenie!

TAK ŚPIEWA UWIELBIANA WOKALISTKA DISCO POLO!

O jej talencie mówiono, gdy była jeszcze dzieckiem. Wokalistka disco polo już jako mała dziewczynka brała udział w szkolnych, jak również lokalnych występach, które pozwoliły jej nie tylko obyć się ze sceną, ale również zdobyć pewność siebie. Mowa o wokalistce zespołu Camasutra, która udostępniła w sieci intrygujące nagranie! Gwiazda zaśpiewała we własnej interpretacji utwór Jessie J pt.  Nobody's Perfect. Tym występem dała niesamowity popis swoich umiejętności oraz  możliwości wokalnych.

Wszystkie marzenia mogą się spełnić, jeśli mamy odwagę je realizować. Poprzez dążenie do perfekcji możemy osiągać niesamowite rzeczy. W swojej codziennej pracy to jest dla mnie powód dla którego się poświęcam. Jako żona, mama oraz wokalistka. Dzięki @bartekcabon mam niesamowite pragnienie ciągłej pracy i ulepszania swoich umiejętności - napisała wokalistka, udostępniając materiał video!

Małgosia Grabda nigdy nie wiązała swojej przyszłości ściśle z muzyką disco polo, ale zapytana przez naszą redakcję o to, czy przed rozpoczęciem kariery jej słuchała, odpowiedziała, że u niej w rodzinnym domu, ta muzyka była znana. Gosia wspólnie z mamą słuchała piosenek Shazzy, grupy Classic, Boys, ale o ile znała utwory z lat 90. tak później nie miała już do czynienia z kolejnymi pokoleniami muzyków tego gatunku. 

MAŁGORZATA GRABDA JEDNĄ Z NAJZDOLNIEJSZYCH WOKALISTEK

Utworem, który zwrócił jej uwagę była piosenka "Ona tańczy dla mnie" . Małgorzata kształcąc swoje umiejętności wokalne nie wiedziała z jakim gatunkiem się utożsami. Próbowała jazzu, popu ale jak sama przyznała swoje miejsce znalazła w disco polo i jest z tego dumna ponieważ robi to na 100 %. Nie zmienia to jednak faktu, że śpiewanie utworów z innych gatunków również sprawia jej ogromną radość, czego dowód mamy powyżej. 

Wokalistka zespołu Camasutra uważana jest za jedną z najzdolniejszych artystek! Czy umiejętności wokalne zagwarantują jej jeszcze większy sukces? A może nawet karierę światową? Jak podoba Wam się udostępnione przez Małgosie nagranie?

Zobacz również: Muzyczny majstersztyk w wykonaniu gwiazdy disco polo! Piosenka zespołu Boys zdobędzie uznanie fanów?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  3. Marcin Miller (Boys) jako Lucyfer w polskiej adaptacji?! Właśnie zakończono zdjęcia!
  4. Urocza Emilka z Daj To Głośniej sfotografowana w łóżku! W czarnej bieliźnie zdecydowanie jej do twarzy!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej