Reklama


Reklama

Tak naprawdę śpiewa WOKALISTKA DISCO POLO! Nagranie obiega sieć!

2019-11-22T19:41:00+01:00 Tak naprawdę śpiewa WOKALISTKA DISCO POLO! Nagranie obiega sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/tak-naprawde-spiewa-wokalistka-disco-polo-nagranie-obiega-siec-1574358526.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/glowka.malgorzata
Reklama


Ogólna

Jej wykonanie przyprawia o ciarki! Uwielbiana gwiazda muzyki disco polo udostępniła nagranie z sali. Tak naprawdę śpiewa wokalistka

Reklama

Nagranie obiega sieć! Uwielbiana przez wielu wokalistka disco polo zaśpiewała utwór Jessie J pt.  Nobody's Perfect. Jej wykonanie przyprawia o ciarki! 

Zobacz również: Edyta Folwarska w mieście miłości! Gwiazda disco polo poruszyła temat zdrad i romansów!

TAK ŚPIEWA UWIELBIANA WOKALISTKA DISCO POLO!

O jej talencie mówiono, gdy była jeszcze dzieckiem. Wokalistka disco polo już jako mała dziewczynka brała udział w szkolnych, jak również lokalnych występach, które pozwoliły jej nie tylko obyć się ze sceną, ale również zdobyć pewność siebie. Mowa o wokalistce zespołu Camasutra, która udostępniła w sieci intrygujące nagranie! Gwiazda zaśpiewała we własnej interpretacji utwór Jessie J pt.  Nobody's Perfect. Tym występem dała niesamowity popis swoich umiejętności oraz  możliwości wokalnych.

Wszystkie marzenia mogą się spełnić, jeśli mamy odwagę je realizować. Poprzez dążenie do perfekcji możemy osiągać niesamowite rzeczy. W swojej codziennej pracy to jest dla mnie powód dla którego się poświęcam. Jako żona, mama oraz wokalistka. Dzięki @bartekcabon mam niesamowite pragnienie ciągłej pracy i ulepszania swoich umiejętności - napisała wokalistka, udostępniając materiał video!

Małgosia Grabda nigdy nie wiązała swojej przyszłości ściśle z muzyką disco polo, ale zapytana przez naszą redakcję o to, czy przed rozpoczęciem kariery jej słuchała, odpowiedziała, że u niej w rodzinnym domu, ta muzyka była znana. Gosia wspólnie z mamą słuchała piosenek Shazzy, grupy Classic, Boys, ale o ile znała utwory z lat 90. tak później nie miała już do czynienia z kolejnymi pokoleniami muzyków tego gatunku. 

MAŁGORZATA GRABDA JEDNĄ Z NAJZDOLNIEJSZYCH WOKALISTEK

Utworem, który zwrócił jej uwagę była piosenka "Ona tańczy dla mnie" . Małgorzata kształcąc swoje umiejętności wokalne nie wiedziała z jakim gatunkiem się utożsami. Próbowała jazzu, popu ale jak sama przyznała swoje miejsce znalazła w disco polo i jest z tego dumna ponieważ robi to na 100 %. Nie zmienia to jednak faktu, że śpiewanie utworów z innych gatunków również sprawia jej ogromną radość, czego dowód mamy powyżej. 

Wokalistka zespołu Camasutra uważana jest za jedną z najzdolniejszych artystek! Czy umiejętności wokalne zagwarantują jej jeszcze większy sukces? A może nawet karierę światową? Jak podoba Wam się udostępnione przez Małgosie nagranie?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!
  2. Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!
  3. Nowość od formacji Sensual! Co jest powodem zazdrości?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.