Reklama
Polecamy


Reklama

Tajemniczy projekt uwielbianej grupy disco polo! Internauci już wiedzą!

2019-11-02T10:30:00+01:00 Tajemniczy projekt uwielbianej grupy disco polo! Internauci już wiedzą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/panowie-z-zespolu-shantel-planuja-nowy-klip-1571922003.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Będzie kontrowersyjnie i z podtekstem jak w ostatniej produkcji, czy może tym razem jednak subtelna ballada

Reklama

Wszystko na to wskazuje, że już niedługo będziecie mogli posłuchać nowości od przystojnych muzyków disco polo!

Zobacz również: Wzruszająca piosenka disco polo już podbija internet. Utwór zdobywa serca wszystkich fanów.

Jesień to idealny czas, żeby się zregenerować po letnich trasach koncertowych, ale z drugiej strony, to też dobry moment, żeby zebrać myśli i popracować nad nowym przebojem.

Tak też robią panowie z Zespołu Shantel! W branży disco polo każdy ich zna z takich przebojów, jak „Jeszcze jeden raz” , „Może ze mną zatańczysz” , „A ty daj” , „Bo jesteś naj”. Ich twórczość jest owiana nutą klubowych brzmień, które w połączeniu z pierwotnymi klimatami muzyki chodnikowej dają idealny mix, jaki ubóstwiają fani disco polo.

Wokalista zespołu Shantel, Konrad Kulczyński jest niezwykle pozytywnym człowiekiem, z którego płynie mnóstwo energii. Artyści na scenie mają flow, które udziela się publiczności.

W ostatnim czasie na Fanpage’u zapytali swoich fanów o styl, w jakim będzie nowy utwór formacji. Niestety w dalszym ciągu szczegóły tajemniczego projektu nowej produkcji nie są znane. Wszystko wskazuje na to, że grupa czynnie pracuje nad nowym kawałkiem, który będzie prawdziwą bombą.

Zobacz również: Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!

Jak myślicie, w jakie klimaty uderzą panowie z Shantel? Będzie kontrowersyjnie i z podtekstem jak w ostatniej produkcji, czy może tym razem jednak subtelna ballada?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!
  2. PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!
  3. Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.