2021-07-05T10:14:00+02:00 Ta piosenka będzie hitem lata 2021?! Popularny zespół disco polo zdradził kulisy nowej produkcji! Premiera Grupa disco polo zaprosiła do współpracy Jacka Sikorskiego, który współpracował z największymi gwiazdami polskiej estrady https://disco-polo.info/uploads/news/ta-piosenka-bedzie-hitem-lata-2021-popularny-zespol-disco-polo-zdradzil-kulisy-nowej-produkcji-premiera-zaskoczy-wszystkichjpg.jpg Disco-Polo.info

Ta piosenka będzie hitem lata 2021?! Popularny zespół disco polo zdradził kulisy nowej produkcji! Premiera zaskoczy wszystkich!


Grupa disco polo zaprosiła do współpracy Jacka Sikorskiego, który współpracował z największymi gwiazdami polskiej estrady

Autor: Adam Begier, 05 Lipiec 2021  10:14
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Ta piosenka będzie hitem lata 2021?! Popularny zespół disco polo zdradził kulisy nowej produkcji! Premiera zaskoczy wszystkich!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Iness nowym hitem "Taki, Taki" zawojuje Disco Polo? Posłuchaj przedpremiery!
 2. "Szkolna Love" gwiazd Massive to Hit lata? Sprawdź, dlaczego ten utwór podbija serca fanów disco polo! Fani "Rewelacja"
 3. Skolim szykuje erotyczną nowość?! To FOTO zdradza wszystko! Fani w szoku - Król latino z odwagą podbija rynek!
Reklama

  Wesoły teledysk opowiadał będzie o tajemniczym bajerancie, który swoim wdziękiem będzie starał się zdobyć niejedno kobiece serce. Zapowiada się ciekawa historia!

  Zobacz również: Nowy Hit Zespołu Impuls "Popraw koronę" Podbija DISCO POLO!

  WIELKA NIESPODZIANKA DLA FANÓW DISCO POLO

  To niesamowita niespodzianka dla wielu sympatyków znanej grupy disco polo! Gwiazdorzy nakręcili właśnie swój najnowszy klip, którego premiera odbędzie się już niebawem! Tego nikt się nie spodziewał!

  2Magic to popularny zespół disco polo, który wylansował takie hity jak: “A ty chodź kochanie”, “Tylko ty”, czy “Rysa na szkle”. Popularni artyści po krótkiej przerwie powracają z nowymi pomysłami! Radość fanów przeogromna!

  Zespół 2Magic przekazał gorące wieści z planu zdjęciowego klipu, który został zrealizowany do utworu “Bajerant”! Teledysk powstał w malowniczym Złotowie oraz w gościnnych wnętrzach Face Club w Budzyniu. Głównymi bohaterami wideo będą oczywiście sami artyści, czyli Magda i Marcin. Poza parą w klipie wystąpiły także dwie aktorki, które odegrały w nim bardzo ważną rolę!

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  GWIAZDY DISCO POLO POSTAWIŁY NA JAKOŚĆ!

  Jak zdradzili artyści, ich najnowsze muzyczne dzieło kręciła osoba, która ma spore doświadczenie w realizacji tego typu produkcji! Jacek Sikorski, bo o nim mowa, ma na swoim koncie współpracę z największymi gwiazdami polskiej sceny.

  Podczas realizacji klipu nie zabrakło momentów mrożących krew w żyłach! Kilka godzin przed rozpoczęciem zdjęć okazało się, że na plan nie dotrze fryzjerka, która miała zająć się stylizacją fryzur! Tym sposobem dzielna Magda musiała wziąć sprawy w swoje ręce, i sama zająć się własną fryzurą! Wesoły teledysk opowiadał będzie o tajemniczym bajerancie, który swoim wdziękiem stara się zdobyć niejedno kobiece serce. Zapowiada się ciekawa historia!

  Fani już niecierpliwie wypatrują daty premiery klipu 2Magic. W końcu produkcje sympatycznej pary zawsze są przez nich gorąco przyjmowane! 

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik 2Magic---zapowiedz-1.jpg
  Plik 2Magic---zapowiedz-6.jpg
  Plik 2Magic---zapowiedz-5.jpg
  Plik 2Magic---zapowiedz-4.jpg
  Plik 2Magic---zapowiedz-3.jpg
  Plik 2Magic---zapowiedz-2.jpg
  Reklama

  2Magic - Oni zawsze razem

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
  2. "Wysokie szpilki" nowym hitem disco polo?! Bartii zaskoczył fanów nowością! Podbije listy przebojów?
  3. Kordian rozgrzał Bysinę! Zobacz tłumy szalejące na koncercie króla góralskiego Disco Polo
  4. Teresa Werner olśniewa w czerwieni! Co za widok! Spędza wakacje marzeń?! Zobacz najnowsze zdjęcia!
  5. VIOLA powraca z nowym hitem "Nasza gra"
  6. Arek Kopaczewski zaskakuje fanów coverem hitu "Moja dziewczyna" zespołu Classic. Czy jego wersja przebiła oryginał? Posłuchaj teraz
  7. Kaśka hitem w disco polo?! Grupa Freestyle zaskakuje nową produkcją! Podbiją listy przebojów?!
  8. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie