Reklama


Reklama

Będzie genialny strzał w świecie disco polo od zespołu 2Magic?

2019-10-30T10:00:00+01:00 Będzie genialny strzał w świecie disco polo od zespołu 2Magic? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/bedzie-genialny-strzal-w-swiecie-disco-polo-od-zespolu-2magic-1571910211.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Kto z was nie może się już doczekać?

Reklama

Po dłuższej przerwie zespół 2Magic powraca z zapowiedzią utwory, który ma potencjał na hit! Czy tak będzie? Zespół 2Magic należy do grona indywidualistów, w branży disco polo. Artyści nie podążają za tłumem.

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Po tosty robią swoje. Małymi krokami do wyznaczonego celu. W skład zespołu wchodzi piękna i uzdolniona Magda Klepacka wraz z Marcinem Charmacińskim.

W ostatnim czasie muzycy pracowali nad swoim nowym utworem zatytułowanym „Cała Polska”. Realizacji pomysłowego teledysku podjęła się niezawodna ekipa PN Media. Piosenka będzie niezwykle klubowa i rytmiczna. Natomiast jeśli chodzi o przekaz, to jest on luźny w stylu zahaczającym o klimaty amerykańskie.

Artyści przyznali, że za niebanalny scenariusz odpowiedzialni są oni, wraz z grupą PN Media. W klipie, który został osadzony w kosmicznej bajce poza artystami będzie można zobaczyć również dwie tancerki, które dodały do całości nieco pikanterii.

Jednakże zespół 2Magic podkreśla, iż kawałek będzie bardzo subtelny.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Kto z was nie może się już doczekać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!
  2. Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"
  3. Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.