Reklama


Reklama

Szokująca nowość od Łobuzów! Gorąca premiera oczaruje całą Polskę?!

2019-09-19T15:30:00+02:00 Szokująca nowość od Łobuzów! Gorąca premiera oczaruje całą Polskę?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/szokujaca-nowosc-od-lobuzow-goraca-premiera-oczaruje-cala-polske-1568888020.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Koniecznie posłuchajcie nowości!

Reklama

Łobuzy zaszaleli. Ich nowa propozycja muzyczna pod tytułem „Urok” ma w sobie coś, co sprawia, że po pierwszym wysłuchaniu nie będzie można przejść obok niej obojętnie.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.

Każdy wykonawca disco polo marzy o takiej karierze w branży muzycznej, jaką robią Łobuzy. Panowie w świecie muzyki są znani między innymi z takich przebojów, jak „Zbuntowany anioł” , „Łobuz kocha najbardziej” , Dla Ciebie kupię se spodnie” , a także „Pupy” , „Oczy jak pińć złoty” i „Ona czuje we mnie piniądz”.

Ich muzyka wyróżnia się na tle pozostałych kawałków w branży - nieprzeciętnie fenomenalnym brzmieniem i nieklasycznym dla disco polo. Łączy w sobie mocne klubowe klimaty, które dodają do całości smacznego charakteru.

Panowie są wisienką na torcie, jeśli chodzi o top dziesięć wykonawców, którzy wyznaczają trendy w branży. Niedawno zaprezentowali swoją nowość pod tyłek „Urok”.

Piosenka jest bardzo przyjemna dla ucha, a pomysłowy teledysk pozwala się przenieść myślami w zupełnie inny wymiar. Kawałek zdecydowanie ma potencjał, aby podbić rynek disco polo wraz z największymi stacjami radiowymi.

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Czyżby Łobuzom udało się ponownie stworzyć utwór, który przerodzi się w hit?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!
  2. Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!
  3. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.