Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! Znany wokalista disco polo prowadzi auto stopą!! Co za brawura!

2020-05-08T18:00:00+02:00 Szok! Znany wokalista disco polo prowadzi auto stopą!! Co za brawura! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/szok-znany-wokalista-disco-polo-prowadzi-auto-stopa-co-za-brawura-1588773346.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista pokierował samochód przy użyciu stopy!! para wracała ze studia nagrań

Reklama

Artyści disco polo potrafią zaskoczyć przy nawet najbardziej banalnych czynnościach.

Zobacz również: 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli

Chociaż prowadzenie auta, kojarzy nam się przede wszystkim z trzymaniem dłoni na kierownicy i wciskaniem pedałów stopami, to Artur Suchcicki, znany w branży pod pseudonimem PowerBoy, postanowił udowodnić sobie i światu, że utarte schematy nie są dla niego, a z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby.

Wokalista pokierował samochód przy użyciu stopy!! Dobrze widzicie, to właśnie dolnej części nogi użył piosenkarz do obracania kierownicy. Na szczęście prędkość przy tej szalonej czynności była wyjątkowo niska, ponieważ artysta wraz ze swoją ukochaną podróżowali w korku. Wszystko nagrała i wrzuciła na swój profil partnerka Artura, Agnieszka.

Dodajmy tylko, że para wracała ze studia nagrań, zatem z niecierpliwością będziemy oczekiwać muzycznej nowości od Powerboy’a.

Oby tempo publikacji było nieco szybsze, niż to wygenerowane podczas sterowania auta stopą. Znając pracowitość i upór gwiazdora w dążeniu do celu, nowej produkcji możemy spodziewać się bardzo szybko.

Zobacz również: Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  2. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  3. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.