Reklama
Polecamy


Reklama

Szok?! Zespół disco polo przywiózł to z Włoch! Co dalej z karierą formacji Top...

2020-04-18T18:41:00+02:00 Szok?! Zespół disco polo przywiózł to z Włoch! Co dalej z karierą formacji Top... https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/szok-zespol-disco-polo-przywiozl-to-z-wloch-co-dalej-z-kariera-formacji-top-1587068722.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zespół disco polo we Włoszech - europejskim epicentrum zakażeń covid-19

Reklama

Choć aktualnie nagrywanie teledysków, to swoista abstrakcja, to są zespoły, którym udało się zrealizować projekt przed pandemią i opublikować dopiero teraz. Tak było w przypadku ekipy Top Boys.

Zobacz również: Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

Dodatkowej pikanterii całemu wydarzeniu dodaje fakt, że klip został nagrany we Włoszech - europejskim epicentrum zakażeń covid-19. Zespół Top boys doprowadził w ostatnich dniach do premiery swojej piosenki zatytułowanej „Nie ogarniam”.

Projekt muzyczny stworzony przez formację stoi na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Utwór jest wyjątkowo taneczny, a jego kompozycja stworzona tak, by bezwarunkowo kodowała się w każdej głowie. Teledysk nagrany w Rzymie także wnosi sporo dobrego do całej twórczości.

Ogólnie rzecz biorąc potencjał na podbicie list przebojów jest ogromny. Top Boys być może swoją popularnością w przyszłości doścignie Top Girls, choć tu od razu trzeba zaznaczyć, ze łatwo nie będzie, bo poprzeczka wisi na poziomie nieosiągalnym dla wielu wykonawców.

Życzymy jednak, by wszelkie bariery zostały przełamane.

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!
  2. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  3. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.