Reklama


Reklama

Szok! Wielki hit w wersji disco polo usunięty z YouTube! Internauci pytają co stało z przebojem Domagały pt. "Weź nie pytaj" w wersji disco polo?!

2019-02-23T20:36:00+01:00 Szok! Wielki hit w wersji disco polo usunięty z YouTube! Internauci pytają co stało z przebojem Domagały pt. "Weź nie pytaj" w wersji disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/szok-wielki-hit-w-wersji-disco-polo-usuniety-z-youtube-co-sie-stalo-z-wez-nie-pytaj-1550949872.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Czyżby wersja disco polo wielkiego hitu Pawła Domagały pt. "Weź nie pytaj" komuś się nie spodobała?

Reklama

Fani dobrego i przyjemnego disco polo nie cieszyli się długo z discopolowej wersji hitu Pawła Domagały pt. "Weź nie pytaj". Z niewiadomych przyczyń piosenka zniknęła z internetu.

Paweł Domagała stworzył wielki hit pt. "Weź nie pytaj" - w sieci nie brakuje wielu wersji. Wczoraj pojawiła się utrzymana w klimacie muzyki disco polo stworzona przez projekt Disco Wersja.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków!

Disco Wersja to nowe przedsięwzięcie na polskiej scenie muzycznej. Trzech anonimowych producentów muzycznych i wokalista założyli kanał na Youtube, na którym będą pojawiać się znane i lubiane utwory w wersjach disco polo i dance.

WIELKI HIT W WERSJI DISCO POLO ZOSTAŁ USUNIĘTY! 

Niestety dziś około godziny 18:00 otrzymaliśmy informację, że materiał jest niedostępny. Materiał został zablokowany w serwisie YouTube. Nie są znane powody tej blokady. 

Czekamy na wyjaśnienie całej sytuacji z discopolową wersją piosenki pt. "Weź nie pytaj".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Koniec roku będzie należał do zespołu Playboys?! Gwiazdy disco polo mają dla fanów nowość!
  2. Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!
  3. Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.