Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! To mogło zakończyć się tragicznie! Fan złamał żebro swojemu ulubionemu artyście disco polo na scenie!

2019-07-14T21:22:00+02:00 Szok! To mogło zakończyć się tragicznie! Fan złamał żebro swojemu ulubionemu artyście disco polo na scenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/szok-fan-zlamal-zebro-swojemu-ulubionemu-artyscie-disco-polo-na-scenie-1563117765.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Bardzo nietypowa sytuacja podczas koncertu!

Reklama

Takiego wydarzenia jeszcze w świecie disco polo nie było!

Bardzo ucieszyłem się z zaproszenia do Stanów Zjednoczonych, jakie otrzymałem od Ireneusza Perkowskiego z zespołu Skalar US. To była znakomita okazja do tego, by spotkać się z fanami za oceanem – mówi nam Andrzej Marcysiak, czyli popularny disco polowiec Andre.

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!

Wokalista disco polo na kilka dni spędzonych w Chicago, New Jersey i Nowym Jorku zaplanował zwiedzanie i serię koncertów. Nie spodziewał się jednak, że przed jednym z występów przekona się, że uwielbienie fanów może mieć konsekwencje zdrowotne… Z trudnością łapał oddech – Nagle z publiczności wyskoczył w moim kierunku zaprzyjaźniony góral. Z wielkiej radości podniósł mnie do góry i ścisnął. Poczułem ból. Wiedziałem, że coś się musiało stać – relacjonuje gwiazdor. 

Jednak, jak przystało na profesjonalistę, stanął na scenie i zaśpiewał dla tłumu. Niestety, w kolejnych dniach dolegliwości piosenkarza zaczęły się nasilać. – Najcięższa była dla mnie powrotna podróż samolotem.

Różnica ciśnień powodowała, że momentami ciężko było mi złapać oddech – wspomina Andrzej. Po przylocie do kraju udał się do lekarza. Diagnoza potwierdziła przypuszczenia artysty – miał pęknięte żebro.

– Przez kolejny miesiąc odczuwałem ból, ale wywiązałem się ze wszystkich zawodowych zobowiązań – podkreśla. Wokalista już doszedł do siebie i jak zaznacza, nie ma pretensji do przyjaciela o jego mocny uścisk. – Też czułem radość ze spotkania.

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Nie byłem jednak przygotowany na to, że jego skutki będę ponosił przez kolejne tygodnie – podsumowuje.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!
  2. Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!
  3. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.