Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-07-14T21:22:00+02:00 Szok! To mogło zakończyć się tragicznie! Fan złamał żebro swojemu ulubionemu artyście disco polo na sc https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/szok-fan-zlamal-zebro-swojemu-ulubionemu-artyscie-disco-polo-na-scenie-1563117765.jpg
Reklama

Szok! To mogło zakończyć się tragicznie! Fan złamał żebro swojemu ulubionemu artyście disco polo na scenie!

Redakcja , 14 Lipiec 2019  21:22
Szok! To mogło zakończyć się tragicznie! Fan złamał żebro swojemu ulubionemu artyście disco polo na scenie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Bardzo nietypowa sytuacja podczas koncertu!

Reklama

Takiego wydarzenia jeszcze w świecie disco polo nie było!

Bardzo ucieszyłem się z zaproszenia do Stanów Zjednoczonych, jakie otrzymałem od Ireneusza Perkowskiego z zespołu Skalar US. To była znakomita okazja do tego, by spotkać się z fanami za oceanem – mówi nam Andrzej Marcysiak, czyli popularny disco polowiec Andre.

Zobacz również: Wielka fortuna na koncie gwiazdora disco polo! Paweł Dudek stał się najszczęśliwszym muzykiem w Polsce?!

Wokalista disco polo na kilka dni spędzonych w Chicago, New Jersey i Nowym Jorku zaplanował zwiedzanie i serię koncertów. Nie spodziewał się jednak, że przed jednym z występów przekona się, że uwielbienie fanów może mieć konsekwencje zdrowotne… Z trudnością łapał oddech – Nagle z publiczności wyskoczył w moim kierunku zaprzyjaźniony góral. Z wielkiej radości podniósł mnie do góry i ścisnął. Poczułem ból. Wiedziałem, że coś się musiało stać – relacjonuje gwiazdor. 

Jednak, jak przystało na profesjonalistę, stanął na scenie i zaśpiewał dla tłumu. Niestety, w kolejnych dniach dolegliwości piosenkarza zaczęły się nasilać. – Najcięższa była dla mnie powrotna podróż samolotem.

Różnica ciśnień powodowała, że momentami ciężko było mi złapać oddech – wspomina Andrzej. Po przylocie do kraju udał się do lekarza. Diagnoza potwierdziła przypuszczenia artysty – miał pęknięte żebro.

– Przez kolejny miesiąc odczuwałem ból, ale wywiązałem się ze wszystkich zawodowych zobowiązań – podkreśla. Wokalista już doszedł do siebie i jak zaznacza, nie ma pretensji do przyjaciela o jego mocny uścisk. – Też czułem radość ze spotkania.

Zobacz również: Nieziemska gwiazda disco polo odsłoniła ponętny dekolt! Imponujące kadry podbijają sieć!

Nie byłem jednak przygotowany na to, że jego skutki będę ponosił przez kolejne tygodnie – podsumowuje.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdeczka disco polo w zmysłowej pozie. Upojna fotografia podbija internet. Można się zakochać
  2. Żona Sławomira wyglądała nieziemsko! Kajra to prawdziwa królowa?! Zachwyciła wszystkich!
  3. Wokalista disco polo pokazał jak dba o sylwetkę nawet w święta!
  4. Nowy Girlsband w disco polo! Ponętne wokalistki zdeklasują konkurencje i wzbiją się na szczyt popularności?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej